December 8, 2023

Odia Express

News For Public

୧୦୫ ବର୍ଷ ପରେ ମହାକାଳ ଆଜି ସୋମବାର ଠାରୁ ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କର ସମସ୍ତ ମନୋକାମନା ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ, ଧନଦଉଲତର ହେବ ବର୍ଷା..

1 min read

ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଅନେକ ନାମରେ ଡକାଯାଏ । ସେ ମହାକାଳ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାନ୍ତି ଓ କାଳର କାଳ ମଧ୍ୟ । ଶିବଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟିର ଅଧିପତି ଓ ମୃତ୍ୟୁର ଦେବତା ମଧ୍ୟ ମାନନ୍ତି। ଶିବ ଶରୀରରେ ପ୍ରାଣର ପ୍ରତୀକ କୁହାଯାନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ପଞ୍ଚଦେବତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ତାଙ୍କର ସ୍ଥାନ ସବୁଠାରୁ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ପଞ୍ଚତତ୍ଵରେ ଶିବଙ୍କୁ ବାୟୁର ଅଧିପତିର ମାନ୍ୟତା ଦିଆଯାଏ । ଏହା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନରେ ବହୁତ କଥା ହୋଇଥାଏ ଯେଉଁଥିରେ ସୁଖ ଓ ଦୁଃଖ ଦୁଇଟିଜାକ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଭାବୀ ଓ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ । ଏହା ଏଥିପାଇଁ ଯେ କୌଣସି ବି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ-ଦୁଃଖଏପରି ଆସେ ଯେପରି ମାନବ ଓ ତାହାର ଛାୟା ।

ଯେଉଁଭଳି ଛାୟା ଏକ ସମୟ ପରେ ଅନ୍ଧାର ହେବା ପରେ ଛାଡି ଚାଲିଯାଏ ଠିକ ସେହିପରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ମନୁଷ୍ୟ ଜୀବନରେ କେବେ ସୁଖ ତ କେବେ ଦୁଃଖ ତାର ସାଥିରେ ରହେ ଓ ଛାଡିଦିଏ । ଏହାର ସିଧା ଅର୍ଥ ଏହା ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କେତେ ବଡ ବିପତ୍ତି ଆସୁ ପଛକେ କିନ୍ତୁ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦିନେ ସରିଯିବ ଓ ଏହାସହ ଆପଣଙ୍କର ଭଲଦିନ ମଧ୍ୟ ଆସିଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ସୋମବାର ଠାରୁ ମହାକାଳ ସ୍ଵୟଂ କିଛି ରାଶି ଉପରେ ନିଜର କୃପା ଦ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବାର ଅଛି ଯଦ୍ୱାରା ଏହି ରାଶିଙ୍କର ଜୀବନାରରେ ବହୁତ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେଇଦେବୁ କି ମହାକାଳ ଏପରି 3ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ ଯାହାଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବାର ଅଛି ଓ ଏମାନଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ । ଏମାନେ ନିଅର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଆଡକୁ ବଢିବେ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ କିଏ…

ମେଷରାଶି: ମେଷରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମହାକାଳଙ୍କର ଅସୀମ କୃପା ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି ଓ ମେଷରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ସଂକେତ ମିଳବର ଯୋଗ ନିର୍ମିତ ହେଉଛି । ଏହି ରାଶିର ଯେଉଁ ଜାତକ ପ୍ରଥମରୁ ଚାକିରି କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ । ଏହିଦିନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ଅପାର କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ହେବ । ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଏହା ମାନ୍ୟତା ଅଛି ଯେ ଏମାନେ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ସେଥିରେ ମନମୁତାବକ ଉନ୍ନତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ତାସହ ଏମାନଙ୍କର ବେତନରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧିର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ସିଂହ ରାଶି: ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମହାକାଳଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ଯୋଗୁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅପାର ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ । କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି । ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ବଡବଡ ବିପଦରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଯିବେ । ଆପଣଙ୍କ ଆଗାମୀ ସମୟ ବହୁତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ ଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ମହାକାଳଙ୍କର କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ ।

ମୀନରାଶି: ମୀନରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଉପରେ ମହାକାଳଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ଯୋଗୁ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ଖରାପ ଶକ୍ତି ଦୂର ହେବ । ସଫଳତାର ନୂତନ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଆପଣ ଏହି ସୁଯୋଗର ଲାଭ ଅବଶ୍ୟ ଉଠାନ୍ତୁ ଓ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଅଟନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ବହୁତ ଅଧିକ ଧନଲାଭ ହେବ , ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କଠିନ ସମୟର ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ ଓ ନିଜର ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଓ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ହେବ ଓ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *