February 25, 2024

Odia Express

News For Public

ଆଜିର ସବୁଠୁ ମଜାଦାର ଜୋକ୍ସ – ଝିଅ : ବିବାହ ଓ ନିର୍ବନ୍ଧ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତରାଳ କଣ ପାଇଁ ରଖାଯାଏ ଏହାର ଉତ୍ତର ଶୁଣିଲେ ଆପଣ ନିଜ ହସକୁ ଅଟକାଇପାରିବେ ନାହିଁ ….

1 min read

ମଜାଦାର୍ ଜୋକ୍ସ ଶୁଣିବାକୁ କିମ୍ବା ପଢିବାକୁ କାହାକୁ ବା ପସନ୍ଦ ନ ଲାଗେ , ଏହାକୁ ପଢିଲେ ଆମର ମାଇଣ୍ତ ଫ୍ରେସ୍ ହୋଇଯାଏ , ବହୁତ ଦଶକରୁ ଲୋକେ ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ଚୁଟକୁଲା ଶୁଣାଇ ଆସୁଛନ୍ତି , ଏବେ ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିସାରିଛି କି ଆମେ ବହି କିମ୍ବା ଖବର କାଗଜ ପରିବର୍ତ୍ତେୱ୍ ଅନଲାଇନ୍ କମ୍ୟୁଟର କିମ୍ବା ମୋବାଇଲ୍ ସ୍କିନ୍ ରେ ଏହାକୁ ପଢିବାକୁ ଲାଗିଛେ , ସେମିତି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ରେ ଏହା କୋଟିଏ ସଂଖ୍ୟାରେ ଉପଲ୍ଲବ୍ଧ ଅଛି , କିନ୍ତୁ ବହୁତ ହାସ୍ୟକର ଜୋକ୍ସ ଅଛି ଯାହା ପଢିବାକୁ ମଜା ଲାଗେ , ଏହି ପରି ଆମର୍ ସମୟ ବି ବଞ୍ଚିଯାଏ , ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ ଫନି ଓ ମଜାଦାର୍ ଜୋକ୍ସ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ଏହାକୁ ପଢିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହସ ଅଟକିବ ନାହିଁ ।

ଟିଚର୍ : ଗୋଟେ ମହିଲା ଏକ ଘଣ୍ଟାରେ ୫୦ ଟି ରୁଟି ତିଆରି କରେ , ତେବେ ୩ ଜଣ ମହିଳା ୧ ଘଣ୍ଟାରେ କେତୋଟି ରୁଟି ତିଆରି କରିବେ , ଛୁଆ : ଗୋଟେ ବି ନୁହେଁ କାରଣ ତିନିଜଣ ମିଶିକରି ଖାଲି ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଚୁଗୁଲି କରିବେ , ଶିକ୍ଷକ ବେହୋସ୍ ।

ପୁଅ : ଏହା ନିଅନ୍ତୁ ମିଠା , ବାପା : ୱାହାଃ ପାସ୍ ହେଇଗଲା ମୋର ପୁଅ , ପୁଅ : ନା ବାପା ଫେଲ୍ ହେଇଛି, ବାପା : ତେବେ ମିଠା କଣ ପାଇଁ ଖୂଆଇଲୁ , ପୁଅ : କାରଣ ସତ ପିତା ଲାଗେ ।

ବିବାହ ସମୟରେ କାନ୍ଦୁଥିବା କନ୍ୟାକୁ ମା ବୁଝାଈକରି କହିଲା ଝିଅ କଣ ପାଇଁ କାନ୍ଦୁଛୁ , ଭଗବାନ ଚାହିଁଲେ ତୋତେ ନେଇକି ଯାଉଥିବା ଲୋକ ନିଜେ ହିଁ କାନ୍ଦିବ ।

ମୋତେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିଲା ନାହିଁ କି ଝିଅମାନେ ମନ୍ଦିର ଗଲାବେଳେ ଏତେ ସଜେଇ ହୋଇ କଣ ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତି , ଆରେ ମନ୍ଦିରରେ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟରେ କିଛି ତ ଫର୍କ ଛାଡ ।

ସ୍ତ୍ରୀ : ହେଇଟି ଶୁଣ , ଯଦି ତୁମ ବାଲ ଏତେ ଜଲଦି ଝଡୁଥିବ ତେବେ ମୁଁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଦେବି , ସ୍ୱାମୀ : ହେ ଭଗବାନ ମୁଁ ପାଗଳ ଏହାକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି ।

ଯଦି ଆପଣ ନବରାତ୍ରୀରେ ସିଙ୍ଗଲ୍ ହୋଇଯାଆନ୍ତି , ତେବେ ଅସଲରେ ଗରଦା ଖେଳୁଥିଲେ ଜୟ ମାତା ଦି ।

ଫ୍ଲିପ୍ କାର୍ଟ, ଆମାଜନ୍ , ସ୍ନାପଡିଲ୍ କେତେ ଫ୍ଲାଟ ଡିସକାଉଣ୍ଟ ଦେଇଦେଉ , ଯେବେ ପକେଟ୍ ରେ ପଇସା ନାହିଁ ତେବେ ଲଣ୍ଠନ ଲିଭାଇ ଶୋଇ ପଡିବା ହିଁ ଫାଇଦା ହେବ ।

ସ୍ତ୍ରୀ ; ମୁଁ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଚାକିରିରୁ ବାହାର କରିଦେଉଛି , ଆଜି ମୁଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର୍ ମରୁ ମରୁ ବଞ୍ଚିଛି , ସ୍ୱାମୀ : ପ୍ଲିଜ୍ ଡାର୍ଲିଙ୍ଗ୍ , ତାକୁ ଆଉଗୋଟେ ମଉକା ଦେଇଦିଅ ।

ଆଜିର ହିନ୍ଦୀ ଜ୍ଞାନ : Air hostess : ହବାଇ ସୁନ୍ଦରୀ , Nurse : ଦବାଇ ସୁନ୍ଦରୀ , Lady Teacher : ପଢାଇ ସୁନ୍ଦରୀ , Maid : ସଫାଇ ସୁନ୍ଦରୀ ,  Wife : ଲଢେଇ ସୁନ୍ଦରୀ ,

ବିବାହ ପୁର୍ବରୁ ପୁଅ ଝିଅର ଆଫେୟାର୍ସ ପାଖ ଆଖ ଲୋକକୁ ପଚାରୁଥିଲା,  ଏବେ ଫେସବୁକ୍ ରେ କମେଣ୍ଟରୁ ପୋଲ୍ ଖୋଲିଯାଉଛି ।

ଡାକ୍ତର୍ ବେହୋସ୍ ରୋଗୀକୁ ଦେଖିକରି ଇଏ ତ ମରିଗଲା , ରୋଗୀ ହୋସ୍ ରେ ଆସି ସାର୍ ମୁଁ ବଞ୍ଚିଛି , ରୋଗୀର ସ୍ତ୍ରୀ : ରୋଗୀକୁ କହିଲା କିଛି ତ ଭାବିଚିନ୍ତି କୁହ , ସେ ଏତେ ବଡ ଡାକ୍ତର ମିଛ କଣ ପାଇଁ କହିବେ ।

ସମୟ ଏହା କେବେ ରହେ ନାହିଁ , ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ବଦଳିଥାଏ , ଯାହା କପଡା ଇଂରେଜର ଗଭର୍ଣ୍ଣର ପିନ୍ଧିକରି ଲୋକଙ୍କୁ ଡରାଉଥ୍ଲେ , ଆଜି ଆମେ ବ୍ରାଣ୍ତ ବାଲା ପିନ୍ଧନ୍ତି ,

ମିଥୁନ ଜ୍ୟାକି, ଅନିଲ୍ କାପୁର୍ ଓ ସୁନିଲ୍ ସେଟ୍ଟିଙ୍କ ଛୁଆଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିକରି ସଲମାନ ଖାନ୍ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି , ଭଲ ହେଲା ବାହାଘର ହୋଇନି ।

ଭକ୍ତ : ବାବା ମୋର ବିବାହ ହେଉନି , ନିର୍ମଳ ବାବା : ଫଟୌ କାହାର ରଖୁଛ ପକେଟ୍ ରେ , ଭକ୍ତ: ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କର , ନିର୍ମଳ ବାବା : ଦିଗବିଜୟ ସିଂଙ୍କ ଫଟୋ ରଖ ପକେଟ୍ ରେ ଏଥର , କୃପା ସେଠାରେ ଅଟକିଛି ।

କାଲି ପାଖ ପଡୋଶିନି ଫୁଲ୍ ମୁଡ୍ ରେ ଥିଲେ,  କହିଲେ ଯାହା ମାଗୁଛମାଗିନିଅ , ଶଳା ମୁଁ ମଉକାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ୱାଇ-ଫାଈ ପାସୱାର୍ଡ ମାଗିନେଲି ,

ଝିଅ : ମା ବିବାହ ଓ ନିର୍ବନ୍ଧ ମଧ୍ୟରେ କିଛିଦିନର ଅନ୍ତରାଳ କଣ ପାଇଁ ରୁହେ ? ମା : ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଏହା ସେ କହିପାରିବନି କି ମୋତେ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ମଉକା ମିଳିଲା ନାହିଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *