February 28, 2024

Odia Express

News For Public

ସ୍ଵପ୍ନରେ ଏହି ପଶୁଙ୍କୁ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ ଏହା ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶୀଘ୍ର ହିଁ….

ଏହି ଦୁନିଆରେ ବୋଧହୁଏ କୌଣସି ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ଥିବେ ଯିଏ ରାତିରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁନଥିବେ । ସ୍ଵପ୍ନର ଆମର ଜୀବନରେ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଥାଏ । ସମୁଦ୍ରଶାସ୍ତ୍ର ଓ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଦୁଇଟିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଆମେ ରାତିରେ ଯାହା ମଧ୍ୟ ସ୍ଵପ୍ନ ଦେଖୁ ତାହା ଆମର ଭବିଷ୍ୟ ରେ ଆସୁଥିବା ଘଟଣାର ସଂକେତ ହୋଇଥାଏ । ଆପଣ ସ୍ଵପ୍ନରେ କଣ ଓ କିପରି ଦେଖୁଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକେଇଥାଏ। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ଵପ୍ନରେ ପଶୁଙ୍କୁ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ କହିବୁ ।

ସ୍ଵପ୍ନରେ ଦେଖିଥିବା ପଶୁ ଦେଇଥାଏ ସଂକେତ

କୁକୁର: ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ଵପ୍ନରେ କୁକୁର ଦେଖାଦିଏ ତେବେ ଏହା ଏକଥାର ସଂକେତ ଅଟେ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ସୁଖଦ ସମାଚାର ମିଳିବାର ଅଛି । ଯଦି ଆପଣ ସ୍ଵପ୍ନରେ କୁକୁରକୁ ରୁଟି ଖାଉଥିବାର ଦେଖନ୍ତି ତ ବୁଝି ଯାଆନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି ପୁରାତନ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଆସିବେ ।

ଗାଈ: ସ୍ଵପ୍ନରେ ଗାଈ ଦେଖିବା ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ଏପରି କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସ୍ଵପ୍ନରେ ଗାଈ ଦେଖାଦିଏ ତାଙ୍କର ଜୀବନରେ ଆଗାମୀ ବର୍ଷ ବହୁତ ଭଲ ଓ ସୁଖମୟ ବିତିଥାଏ । ଏହା ପଛରେ ତର୍କ ଏହା ଯେ ଗାଈ ଭିତରେ ଅନେକ ଦେବୀଦେବତାଙ୍କର ବାସ ହୋଇଥାଏ। ଏମିତିରେ ସ୍ଵପ୍ନରେ ଗାଈ ଦେଖିବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ଦେବୀଦେବତାଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ ।

ହସ୍ତୀ: ସ୍ଵପ୍ନରେ ହସ୍ତୀ ଦେଖିବା ବହୁତ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ । ଏପରି କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ଵପ୍ନରେ ହସ୍ତୀ ଦେଖନ୍ତି ତାଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ହୋଇଯାଏ ଓ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ସେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟଆଧାରରେ ଅନେକ ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ।

ମଇଁଷି: ସ୍ଵପ୍ନରେ ମଇଁଷି ଦେଖିବା ଶୁଭ ହୋଇନଥାଏ । ଏପରି କୁହାଯାଏ ଯେ ସ୍ଵପ୍ନରେ ମଇଁଷି ଦେଖିବା କୌଣସି ଗମ୍ଭୀର ରୋଗ କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସଂକେତ ହୋଇଥାଏ । ମଇଁଷି ଯମରାଜଙ୍କର ବାହନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ । ଏମିତିରେ ଯଦି କଳା ଜଙ୍ଗଲି ମଇଁଷି ଦେଖିଥାନ୍ତି ତ ଆମର ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର ବିପଦ ବଢିଯାଏ ।

ଓଟ: ସ୍ଵପ୍ନରେ ଓଟ ଦେଖିବା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ହୋଇନଥାଏ । ଯଦି ଆପଣ ସ୍ଵପ୍ନରେ ଓଟ ଦେଖନ୍ତି ତ ବୁଝି ଯାଆନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି କଷ୍ଟ ଓ ଦୁଃଖ ଆସିବାର ଅଛି ।

ବିଲେଇ: ସ୍ଵପ୍ନରେ ଧଳା କିମ୍ବା ବାଦାମି ବିଲେଇ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ ଏହା ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ମନୁଷ୍ୟଙ୍କର ପ୍ରବେଶ ହୋଇପାରେ। ଏହି ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ମନୁଷ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ଦେବେ । ସ୍ଵପ୍ନରେ କଳା ବିଲେଇ ଦେଖିବାର ଅର୍ଥ ହୋଇଥାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମରେ ଧୋକା ମିଳିବାର ଅଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *