March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଆଜି ଏହି ଛଅଟି ରାଶିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଗ୍ରହ ଓ ନକ୍ଷତ୍ରର ସାଥ୍ , ଆୟର ସାଧନ ହେବ ମଜବୁତ୍

1 min read

୧-ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର କାରଣରୁ ନୁଆ ବନ୍ଧୁ ହେବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଅଧ୍ୟାମ ରେ ଅଧିକା ଲାଗିବ , ଖେଳକୁଦ ଗତିବିଧିଗୁଡିକରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇକରି ଭଲ ହେବ , ଅଫିସ୍ ରେ କାମରେ ବସ୍ ଙ୍କ ବିଳମ୍ବତା ମିଳିବ , ଦିନ ପ୍ରତିଦିନ ଗତିବିଧିଗୁଡିକରୁ ନିଜ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରନ୍ତୁ , ସକରାତ୍ମକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସ୍ଥାପିତ କରନ୍ତୁ , ମିଠା କଥା କହିକରି ନିଜ କାମ ପୁରା କରିପାରନ୍ତି , ଆଇନ୍ ସଂବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ।

୨-ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ୍ ହେବାର ଅବସର ମିଳିବ , ବଡ ଭାଇଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଆଜିର ଦିନ ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ରର ଜପ କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ,  ଯଦି ପୈତୃକ ସଂମ୍ପତ୍ତିରେ କିଛି ନୁଆ ଆଶା ଅଛି ତେବେ ତାହା ପୁରା ହୋଇଯିବ ,  କାହା ଉପରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁଂ , କାହା ବିଷୟରେ ଭୁଲ୍ ଭାବିବା ଅନୁଚିତ୍ , ଆୟ ଭଲ ରହିବ , ଆପଣ ଘରର ନବିକରଣ କରିପାରିବେ ।

୩-ମିଥୁନ ରାଶି : କେଉଁ ନୁଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଖୁସି ହେବେ , ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ପସନ୍ଦର ଲୋକଙ୍କ ସହ୍ ମିଶିକରି ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଈବେ , ଓ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆନନ୍ଦ ନେବେ , ଆଜି ସକାଳ ଓ ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘିଅର ଦିପ ଲଗାନ୍ତୁ , ମନକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ , କାହାକୁ ପଇସା ଉଧାର ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାଗଜ ପତ୍ର କାମରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟିକ ଓ ଆର୍ଥିକ ସଂନ୍ଧର୍ଭରେ ଯାତ୍ରା ଫାଇଦାଦାୟକ ହେବ , ଜୀବନସାଥୀ ସହ ବିବାଦ କାଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

୪-କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଟିକିଏ ସାବଧାନ ରହିବାର ଦରକାର ଅଛି ,, କିଛି କାମ ଆଜି ଅଟକି ପାରେ । ପୁରୁଣା ମିତ୍ରଙ୍କ ସହ ଦେଖାକରି ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇଯିବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କଟିବ , ଆଜି ସଂନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେଉଁ ସମାରୋହରେ ସାମିଲ୍ ହେବେ , ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂବନ୍ଧରେ ଖୁସି ଓ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ନିଜ କଥାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ ମନାଇବା କାରଣରୁ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ । କେଉଁ ଭୁଲ୍ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଳି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ ।

୫-ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା କମ୍ ହେବ , ନିଜ ଆଖପାଖ ଲୋକଙ୍କର ଇରାଦା ସହଜରେ ଆଜି ବୁଝିପାରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ବେପାର ଓ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ , ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଉଦେଶ୍ୟରେଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଅଛି , ପରିବାର ବାତାବରଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତାଯୁକ୍ତ ରହିବ , ନିଜ ବିରୋଧୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟୀ ହେଲେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ , ମନର କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ , ନିଜ ବାଦା ପୁରା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ , ଅଟକିଥିବା ଧନ ଫେରିପାଇବେ ।

୬-କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କେଉଁ କାମରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆସିପାରେ । କିନ୍ତୁ ଅଧିକାରିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କାମ ନିପଟାଇବେ , କେଉଁ କାମକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୁର୍ବରୁ ଗମ୍ଭୀରତା ରୁ ତର୍କ ଯାଏଁ କଥା ନେବାକୁ ହେବ , ନିଜ ବିରୋଧୀଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ଓ ଆପଣଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ରକୁ ବହୁତ ନିଷ୍ପବାଦୀ ହେବ । ଗାଇକୁ ରୁଟି ଖୁଆନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ଦୂଃଖ ଦୁର ହେବ , ଆପଣ ନିଜ ସଂଚାର କୌଶଳ ଓ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରୁ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ ।

୭-ତୁଳା ରାଶି : ପଇସାର ସ୍ଥିତି ଧୀରେ ଧୀରେ ସୁଧୁରିଯିବ , କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ହେଲେ ନୁଆ ଅବସର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ , ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଲଗାତାର ମଜବୁତ୍ ହେବ , ଆସୁଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ , ଆଜି କେଉଁ ଖାସ୍ କାମ ପରିଣାମ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ରହିବ , ଆପଣ ନିଜ ସଂମ୍ପର୍କରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ , ଓ କିଛି ଲାଭକାରୀ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପିତକରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ପରାର୍କମ ରୁ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ହୋସଲା ପସ୍ତ ହୋଇଯିବ ।

୮-ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ , କିନ୍ତୁ କିଛି ଫାଲତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବି ହୋଇପାରେ , ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିରୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହେବ , ଘର ପରିବାର ଚିନ୍ତା ରହିବ , କିଛି ନୁଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ହେଲେ ନିଜ ପରିବାରର ସାଥ୍ ମିଳିବ , ଆପଣଙ୍କ ଅଫିସ୍ ରେ ନିଜ ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ସହ ସଂବାଦ ଓ ସଂଚାରରେ ବିନମ୍ର ରହିବାକୁ ହେବ , ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୁଳ ନାହିଁ , ଶରୀରରେ ଫୁର୍ତ୍ତି ରହିବ , ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ସ୍ୱାରା ନିଜ ଛବି ବିଗାଡିବାର ପ୍ରୟାସ କରାଯାଇପାରେ ।

୯-ଧନୁ ରାଶି : ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ସଂବନ୍ଧରେ ମଜବୁତ ଆସିବ , ରାଜନୀତି, ଧର୍ମ ଓ ନସ୍ଲିୟ ମୁଦ୍ଧାରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାକୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଅନ୍ୟଙ୍କ ସହଯୋଡିହୋଇ କାମ କରିବା ଭଲ ହେବ , କାହାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାପାଇଁ ଆପଣ ନଜର ଆସିବେ , ଆୟର ସାଧନ ମଜବୁତ୍ ହେବ , ଘର ବାଡି କିଣିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ ଅନୁକୁଳ ସଫଳତାର ସୁଚକ ଅଛି , ବାହାନ ଆସି ସାବଧାନତାରେ ଚଲନ୍ତୁ,  ନହେଲେ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ ।

୧୦-ମକର ରାଶି : ଆଜି ପରିବାର ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ , ରାଜକୀୟ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଚାକିରି କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତିତ ସ୍ଥିତି ସୁଖଦ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାରେ ନୁଆପଣ ଆସିପାରେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆୟରେ ନୁଆ ସ୍ରୋତ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ , ସନ୍ତାନରୁ କିଛି ସକରାତ୍ମକ ସମାଚାର ମିଳିବ , ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧରେ ଦିନ ମିଳାମିଶା ରହିବ , କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିପାରନ୍ତି । କେଉଁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ମିତ୍ର ରୁପରେ ସମିପ ହେବ , ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ  ।

୧୧-କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାମ କରିବାରେ ଭାବିଲେ ପୁରା କରିବେ , ନୁଆ ଆୟର ସ୍ରୋତ ମିଳିପାରିବ , ବେପାରରେ ବିସ୍ତାର ହେବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ , ପରିଣାମ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଉପରେ ପଡିବ , ଭାଇ ଆଜି ନିଜ ଭଉଣୀଙ୍କୁ କିଛି ଭଲ ଉପହାର ଦେଇପାରନ୍ତି , ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ମିଳିପାରେ , ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣ କେଉଁ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକରେ ପହଞ୍ଚିବା ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ ।

୧୨-ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଭାବୁକ ହୋଇଯିବେ , ନିଜ ପ୍ରେମୀ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ଦାବି ଆପଣଙ୍କୁ ହିତ୍ ହେବ ନାହି, ଆଜି ଅଫିସ୍ ରେ କିଛି ନୁଆ କାମ କରିବେ , ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇପାରେ ,କେଉଁ ପ୍ରକାରର ପିକନିକ୍ ପାଇଁ ବାହାରିପାରନ୍ତି । କେଉଁ ଅଜଣାଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଠକିବା ପ୍ରୟାସ କରିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମର୍ଥନର ଆନନ୍ଦ ନେବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *