December 1, 2023

Odia Express

News For Public

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ନାମ A,D,H,K,M,P,R,S ଓ Y ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ , ତେବେ ଏହି ବଡ ଖୁସିଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଛି…

1 min read

ଯେବେ ବି ଘରେ କେଉଁ ଛୁଆ ଜନ୍ମ ନେଇଥାଏ ତେବେ ପ୍ରଥମେ ତାର ନାମକରଣ ହୋଇଥାଏ , ମଣିଷର ନାଁରୁ ତାର ଜନ୍ମ ପରେ ତାର ମୃତ୍ୟୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥାଏ , କିନ୍ତୁ ଏହି କଥା ଆମେ ଜାଣିନେ କି ଆପଣଙ୍କ ନାଁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଅଧିକା ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ , ମଣିଷ ଜନ୍ମ ନେଇକରି ମରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜୀବନରେ ବହୁତ ସାରା ଘଟଣା ହୋଇଥାଏ , ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ତାର ରାଶି ଓ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ର କାରଣରୁ ତାର ଜୀବନରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ , ଏହି କାରଣରୁ ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତି ନାଁର ଜନ୍ମ କାଳ ଗଣନାଓ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଆଧାର ଉପରେ ରଖାଯାଇଥାଏ , ଆପଣ ବୋଧେଜାଣିନଥିବେ କି ସବୁ ମଣିଷଙ୍କ ନିଜର ଏକ ଅଲଗା ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି , ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି କି ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଓ ତାହାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କିଛି ଅକ୍ଷର ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ମାନେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ A,D,H,K, M,P,R,S ଓ  Y ୯ ଟି ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ , ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ନ ଅଛି , ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବିସ୍ତାରରେ ।

A ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବାର ଅଛି , ଏମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହୁଛି , ଏବେ ଏମାନଙ୍କ ସମୟ ଭଲରେ ଅତିବାହିତ ହେବ , ଯାହା ବାକି ଅଛି ସବୁ କାମ ପୁରା ହୋଇଯିବ , ଓ ବଡ ଖୁସିଖବର ବି ମିଳିବ , ଆସୁଥିବା ସମୟ ଭଲରେ ବ୍ୟତିତ ହେବ ।

D ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଏହି ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖାସ୍ ଘଟିବାର ଅଛି , ଏହି ନାଁର ଲୋକେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଓ ଏହି ନାଁର ଲୋକେ କାରୋବାରରେ ବଡ ଲାଭ ଅର୍ଜିତ କରନ୍ତି ,

H ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ ଏହି ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ଏହି ସମୟରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରନ୍ତି , ଓ ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ , ଆପଣ ଯାହାବି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ତାହା ପୁରା ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ଆସୁଥିବ ସମୟ ଅନୁକୁଳ ରହିବ

K,ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଏହି ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଶୁଭ ରହିବାର ଅଛି , ଏହି ଦିନରେ ଏହି ଲୋକଙ୍କର ପାଇଁ ବେପାର୍ରେ ବିଜନେସ୍ ରେ ଫାଇଦା ହୋଇପାରେ , ଓ ଯିଏ ପଢୁଛନ୍ତି ମାନେ ଛାତ୍ର ବା ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି ।

M ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ ଏହି ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ତାଙ୍କର ଆସୁଥିବା ସମୟ ବହୁତ ଭଲରେ ବ୍ୟତିତ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ ନିର୍ମାଣ ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ବି ରହୁଛି , ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ବଡ ଖୁସିଖବର ମିଳିବାର ଯୋଗ ବି ରହୁଛି ।

P,ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ ଏହି ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ ନିଜ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିଯିବ , ଯଦି ଆପଣ କେଉଁ ରୋଗକୁ ନେଇ ଲମ୍ବା ସମୟ ହେଲା ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ , ଓ ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଖୁସି ନେଇକି ଆସିବ ।

R ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଏଇ ନାଁର ବ୍ୟକ୍ତି ମାଣେ ଦିମାଗ ଲଗାଇକରି ନିଜ କାମକୁ ସଂମ୍ପାଦନ କରନ୍ତି , ଏହି ଲୋକ କାହାର ବି ସାହାଯ୍ୟ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ , ଓ ଏହା ସମୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ପ୍ରମାଣିତ ବି ହୁଅନ୍ତି ।

S ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଏହି ନାଁର ଲୋକେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର କୃପାରୁ ଅଚାନକ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ , ଏହି ନାଁର ଲୋକେ ବେପାରର ଯୋଡି ହୋଇଥିବା କାମରେ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି , ଏହି ଯାତ୍ରା ଏମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭକାରୀ ହେବ ।

Y ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି : ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାଁ ଏହି ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ଏହି ସମୟରେ କେଉଁ ଯୋଜନା ରେ ଭଲ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି କଇର୍ବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଖୁସିଖବର ବି ମିଳିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *