March 2, 2024

Odia Express

News For Public

ବିପଦ ବେଳେ କେବେ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ, ଏମାନେ ସବୁ ଅସୁବିଧାରେ ଲଢନ୍ତି ଏକ ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ପରି….

ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଶାସ୍ତ୍ରରେ ରାଶିଗୁଡିକ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱ ରଖିଥାନ୍ତି , ଏହି ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମହଜୁଦ୍ ୧୨ ଟି ରାଶିଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରେ ଆକାଶଗଙ୍ଗାରେ ଉପସ୍ଥିତ କେଉଁ ଗୃହ ସିଧା କନେକ୍ସନ୍ ହୋଇଥାଏ , ଆପଣ ଯେବେ ବି ଜନ୍ମ ନେଇଥାନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଓ ଆପଣଙ୍କ ନାଁ ରାଶି ଏହି ତୟ କରିଥାଏ, ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ କେଉଁ ପରି ହେବ , ଏହି କାରଣରୁ ଛୁଆବେଳରୁ ବୁଢାପା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାହାର ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱଭାବ ଫିକ୍ସ ହୋଇଥାଏ , ଉଦାହରଣ ପାଇଁ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଛୁଆବେଳରୁ ଶାନ୍ତ, କୌତୁକିଆ, କ୍ରୋଧୀ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଇତ୍ୟାଦି ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥିବେ , ତାଙ୍କୁ ଆଗକୁ ଯାଇକରି ସେପରି ସ୍ୱଭାବ ହେବ , ଏହି କଥାକୁ ଧ୍ୟାନ ରଖି ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ପ୍ରାଚୀନ କାଳରେ ମଜାନ୍ ସୁରବିର ଯୋଦ୍ଧା ଦ୍ୱାରା ଦେଖାଯାଉଥିଲା ,

ସେହି କାଳରେ ଯୋଦ୍ଧା ଶତ୍ରୁଙ୍କ ସେନା ମୁକାବଲା କରୁଥିଲେ,  କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆଜିର ସମୟ୍ କଥା କହିବା ତେବେ ଯୋଦ୍ଧା ଅନୈତିକତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଦମନ କରିବାକୁ ଲଢୁଥିଲେ , ଆଜି ଆମେ କିଛି ରାଶିଗୁଡିକ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ବିପଦ ଆସିଲେ କେଉଁ ଯୋଦ୍ଧାଙ୍କ ସହ ମିଶିକରି ସାମ୍ନା କରିଥାନ୍ତି , ଏହି ଲୋକ ସମାଜରେ ଭଲ କରିବା ସହ ଦୁନିଆଁ ପାଇଁ ଲଢିଥାନ୍ତି , ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ବାହାଦୁରି ମାମଲାରେ ଅଧିକା ଆଗୁଆ ରୁହନ୍ତି , ଏମାନଙ୍କ ପର୍ସନାଲିଟି କେଉଁ କ୍ଷତ୍ରିୟ ଯୋଦ୍ଧାରୁ କମ୍ ହୋଇନଥାଏ , ଯଦି ସମାଜରେ କିଛି ଭୁଲ୍ କାମ ହୋଇଥାଏ , ତେବେ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନିଜ ଆବାଜ୍ ଉଠିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି , ସତ୍ୟତା ସହ ସବୁବେଳେ ଠିଆ ରହିବା ଏମାନଙ୍କ ରକ୍ତରେ ଥାଏ , ଏମାନେ ପଇସାରୁ ଅଧିକା ମାନ ସମ୍ମାନ ଓ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଓ ନ୍ୟାୟର ମାଇନା ରଖିଥାନ୍ତି , ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ସେନା ଓ ପୋଲିସ୍ ରେ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର୍ କରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଅନ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟାଚାର ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦେଖିପାରନ୍ତି ନାହିଁ , ଯଦି କେଉଁ ଖରାପ ବ୍ୟକ୍ତି କେଉଁ ଦୁର୍ବଳ ଲୋକକୁ ଅତ୍ୟାଚାର କରିଥାଏ ତେବେ ବଡ ଦୁଃଖ ହୋଇଥାଏ , ଏହି ଜୋସ୍ ଆସିକରି ତାକୁ ଖରାପ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ବହୁତ ସବକ୍ ସିଖାଇଥାଏ , ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଏହି ସ୍ୱଭାବର କାରଣରୁ କେବେ ଶତ୍ରୁଙ୍କ ସହ ଲାଗିବା, ଏମାନଙ୍କ ଖାସ୍ କଥା ଏହା କି ଏମାନେ ନିଜ ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ୍ ହକ୍ ପାଇଁ ଲଢିନଥାନ୍ତି , ବରଂ କେଉଁ ଅଜଣା ଦରକାରିତା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସେ ଲାଗିଥାନ୍ତି , ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଡିଫେନ୍ସ ରେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର୍ ବନାଇଥାନ୍ତି ।

ଧନୁ ରାଶି : ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ  ଭଲ ଯୋଦ୍ଧାର ଗୁଣ ଥାଏ , ଏମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ବହୁତ ଇମାନଦାର୍ ଓ ସଠିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଯେଉଁ କଥା ସତ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ମୁହଁରେ କହିଦିଅନ୍ତି , ଏମାନଙ୍କୁ ମିଛ କଇ ଭୁଲ୍ କୁ ଦବାଇବା ପସନ୍ଦ ଲାଗେ ନାହିଁ , ଏମାନେ ସବୁବେଳେ ସତ୍ୟତା ଉଜାଗର କରିବାର ଇଚ୍ଛା ରଖନ୍ତି । ସତ ଓ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଏମାନେ ଏତେ ଅଧିକା ମାଇନା ରଖନ୍ତି , ଏହା ପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନ ଦେବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ , ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଏକ ଭଲ ରାଜନେତା ଓ ସମାଜସେବୀ ହେବାର ଦକ୍ଷତା ରଖନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *