June 19, 2024

Odia Express

News For Public

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ବାପା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ବଡ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଖୁଲାସା କଲେ ନିଜେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ,କହିଲେ ଛୋଟବେଳେ..

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ ଯେ ବଲିଉଡର ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଆଜି ଜଣେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ତାରକା | ସେ ବଲିଉଡରୁ ହଲିଉଡ଼ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜର ପ୍ରତିଭାର ଏକ ଚିହ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ନିଜେ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ବହୁତ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ପାଇଥିବା ଉଚ୍ଚତା ବଡ଼ ତାରକାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ପରି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କିଛି ସ୍ମୃତି କହିବୁ, ଯାହା ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ |ତେବେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ୨୦୧୮ ରେ ନିକ ଜୋନାସଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ସେ ଭାରତରେ କମ୍ ରହୁ ଥିଲେ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିକ୍ଙ୍କ ସହ ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସ୍ କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେଇଯାଇଛନ୍ତି | ସମ୍ପ୍ରତି, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ତାଙ୍କ କିଶୋର ଯୁଗକୁ ମନେ ପକାଇ କିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ସ୍ମୃତି ବାଣ୍ଟିଥିଲେ | ତେବେ ଆଜି ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ସେ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା

ଦେଶୀ ଗାର୍ଲ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଥିଲେ କି କିଶୋର ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ଘରେ କିପରି ବାରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଦିନଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ପ୍ରିୟଙ୍କା କୁହନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ମୋର ବୟସ ୧୬ ଥିଲା, ମୋ ବାପା ମୋ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ | ସେ କୁହନ୍ତି, ମୋ ବାପା ସେହି ସମୟରେ ମୋ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ |ଗ୍ଲାମରସ୍ ଗାର୍ଲ ଭାବରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ନିଜର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଲୁକ୍ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ବାସ୍ତବରେ, ସେ କିଶୋର ଅବସ୍ଥାରେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଝଲସି ଉଠୁଥିଲେ | ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ସ୍କୁଲରୁ ଫେରିବା ପରେ ପୁଅମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ। ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ମୋ ବାପା ଏ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ | ଏହି ଭୟ ଯୋଗୁଁ ମୋ ବାପା ଘରର ଝରକା ବନ୍ଦ କରି ରଖୁଥିଲେ |

ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାପା ମଧ୍ୟ ମୋ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ମୋତେ କଠିନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ମନା କରିଦେଲେ | ଏବଂ ମୁଁ ଏହି ଜିନିଷକୁ ଜମା ପସନ୍ଦ କରେ ନାହିଁ | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଥର ମୋ ଏବଂ ମୋ ବାପାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇଥିଲା | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା କୁହନ୍ତି, ପୋଷାକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ବିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମୋ ଏବଂ ବାପାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି | କହିରଖିବୁ ଯେ ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ବୁଝାମଣା ଅଛି | ସେ ଅନେକ ଥର ପିତାଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ଏକ କରୋନା ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ଲୋକ ନିଜ ଘରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେଫ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ବହୁ ବଡ ବଲିଉଡ ତାରକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ନିକଟରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଏହି ଆହ୍ୱାନ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗୀତ ଗାଇବା ସମୟରେ ହାତ ଧୋଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା | କାରଣ ସେମାନେ ହାତ ଧୋଇବାର ନିୟମ ଶିଖାଇଥିଲେ। ହାତରେ ସାବୁନ୍ ଲଗାଇବା ସମୟରେ ଟ୍ୟାପ୍ ଟ୍ୟାପ୍ ବନ୍ଦ ରଖିବା ଉଚିତ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *