March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୮ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଆଜି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଟିକେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପରିବାରରେ ସୁଖ ସହିତ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ଆଣିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଉପଦେଶ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମନରେ କିଛି ନର୍ଭସେସ୍ ରହିବ | ସାମାଜିକ କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, କ୍ରୋଧିତ ଭାବରେ କହିବା ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଅଭ୍ୟାସରେ ଦୟା ଏବଂ ସହଯୋଗର ଅନୁଭବ ହେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବିନା କାରଣରେ ଆପଣ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ସବୁକିଛି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଯାଉଛି ପରି ଲାଗୁଛି | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ :ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ନୂଆ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିପାରେ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିପାରିବେ | ଅଧିକ ଚାପ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କର ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଅସୁରକ୍ଷିତତାର ଭାବନା ଥାଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ କାହାକୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

କର୍କଟ : ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | କେହି ଯାହା କହିଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଶୁଣିଛନ୍ତି ତାହା ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କିମ୍ବା ଏହା ବଡ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ମୋବାଇଲ୍ ଏବଂ ଟିଭିର ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟବହାର ଧ୍ୟାନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ନିଦ ଏବଂ ହାଲୁକା ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ସଫଳତାର ଆଧାର ହେଉଛି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ତେଣୁ ଅଳସୁଆ ତୁମକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଆୟକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଘରେ କାହା ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ସ୍ୱରରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ସୁଯୋଗରୁ ଅଧିକ ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ହାତରେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା କିଛି ବିଷୟରେ ତୁମେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ଘରେ ଏକ ଛୋଟ ହବାନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଭଲ କରିବ | ତୁମ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟରେ ଅପାର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆୟର ଅତିରିକ୍ତ ଉତ୍ସ ମଧ୍ୟ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ପାଉଛନ୍ତି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଭାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନାର ପରିଚୟ ଦେଇ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ | ତୁମର ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଦେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଏବଂ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରହିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଶୁଭ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ବେକାରଙ୍କ ଆୟର ଉପଯୁକ୍ତ ମାଧ୍ୟମ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆଜି ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ, ଶୁଣାଯାଇଥିବା ଜିନିଷରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ବଡ଼ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏପରି ଯେ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା କମ୍ ଫଳ ପାଇବେ | ଭଲ ଚିନ୍ତା କରାଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ବାଟ ଖୋଲିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପାରିବାରିକ ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ସଞ୍ଚୟ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ | ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ନକାରାତ୍ମକତା ଦୂର ହେବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କାମରୁ ଆରାମ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦୃଢ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ କିଛି ଭୟଙ୍କରତା ଆସିବ | ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ତୁମେ କେବେ ହଁ କରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ସୁଯୋଗ ହରାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ଅତି ଉତ୍ସାହର ସହିତ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବାସ୍ତବରେ, ଆଜି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଆପଣ ନିଜ ତରଙ୍ଗରେ, ନିଜ ସ୍ୱପ୍ନ ଦୁନିଆରେ ରହିବେ | ଆପଣ ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ – ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆପଣ ଜଡିତ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ, କେବଳ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ନିଜେ କ’ଣ କରିବେ ତାହା ସ୍ଥିର କରିବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି କାରଣରୁ କାହାକୁ ମିଛ କୁହ ନାହିଁ ଏବଂ ଅତିରିକ୍ତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିବ | ମା ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ପଚାରି ପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଉଦ୍ଭାବକ ଏବଂ ଆୟ-ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ | ନିରାଶାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି ଆପଣ କାହା ସହିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିବେ | ଏହି ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିପାରେ | ସହଭାଗୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *