May 26, 2024

Odia Express

News For Public

ରାମାୟଣରେ ସୁଗ୍ରୀବ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କର ଅଚାନକ ହେଇଗଲା ମୃତ୍ୟୁ , ସାରା ଦେଶରେ ଶୋକର ଲହଡି ଖେଳିଗଲା…

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ଭୟରେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଘରେ ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୂର୍ବରୁ ଟିଭିରେ ପୁଣିଥରେ ସିରିଏଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ରାମାୟଣ ପ୍ରଥମେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆଜିର ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ | ସେମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ସିରିଏଲ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଏହା ଅଧିକ ସମୟ ନଥିଲା ଯେ ସୁଗ୍ରିଭ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଏହି ଅଭିନେତା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ |

ଛୋଟ ପରଦାରେ ଟିଆରପି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ରାମାୟଣ ସେହି ଟିଭି ସିରିଏଲ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ | ଶୋ’ର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ କିଛି ଅଭିନେତା ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ |ଏହିପରି କଳାକାରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ ଯିଏ ଶୋ’ରେ ସୁଗ୍ରୀବ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଲକଡାଉନ୍ ପରିବେଶରେ ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦର ବିଶ୍ୱକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ରାମାୟଣରେ ରାମ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ ଟ୍ୱିଟ କରି ତାଙ୍କ ଆତ୍ମା ଶାନ୍ତି ପାଇଁ କାମନା କରିଛନ୍ତି। ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦର ଜୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ଶୁଣି ଦୁଃଖିତ। ସେ ରାମାନନ୍ଦ ସାଗରଙ୍କ ରାମାୟଣରେ ସୁଗ୍ରିଭା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଜଣେ ଅଦ୍ଭୁତ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଭଦ୍ରଲୋକ | ତାଙ୍କର ଆତ୍ମା ଶାନ୍ତିରେ ବିଶ୍ରାମ କରନ୍ତୁ। ” ଅରୁଣ ଗୋଭିଲଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି।

ରାମାୟଣରେ ଲକ୍ଷ୍ମଣଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ସୁନୀଲ ଲାହିରୀ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟ କରି ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ଆତ୍ମାର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ କାମନା କରିଛନ୍ତି। ଏକ ଖବରକାଗଜର କାଟିବା ସମୟର ଫୋଟୋ ସୁନୀଲ ଲେଖିଛନ୍ତି, ରାମାୟଣରେ ବାଲି ଏବଂ ସୁଗ୍ରିଭା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଆମର ସହକର୍ମୀ ହଠାତ୍ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିବାର ଶୁଣି ଦୁଃଖିତ ହୋଇଥିଲେ। ଭଗବାନ ଦୁଖଦଃ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଶକ୍ତି ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆତ୍ମା ​​ଶାନ୍ତିରେ ବିଶ୍ରାମ କରନ୍ତୁ | ସୁନୀଲଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ଶ୍ୟାମଙ୍କ ଆତ୍ମାର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ କାମନା କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *