April 17, 2024

Odia Express

News For Public

୪୯ ବର୍ଷର ହେଇସାରିଲେଣି ଏହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ – ତଥାପି ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଆଗେ ଫିକା ପଡିଯିବେ – ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ନିୟନ୍ତୁ…

ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ | ସଲମାନ ଖାନ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ନାମ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଜଡିତ, ଯାହାର କ୍ୟାରିଅରରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାରେ ସଲମାନ ଙ୍କ ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ | ହଁ, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲେ। ଆମ ରିପୋର୍ଟରେ କ’ଣ ବିଶେଷ ତାହା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |90 ଦଶକରେ ଯେତେବେଳେ ସଲମାନ ଖାନ ଏହି ନୂଆ ବଲିଉଡକୁ ଆସିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ କେହି ଚାହୁଁ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ହେତୁ ସଲମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁନାହାଁନ୍ତି । ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ସେ ଆଜି ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତରେ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅନେକ ବଡ ବଡ ହିରୋଇନକୁ ପଛରେ ପକେଇ ଦେବେ

ଆମେ ସଲମାନଙ୍କ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାଗାଶ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ। ହଁ, ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଲଟିଗଲେ | ଆଜି ଯଦିଓ ଭଗଶ୍ରୀ ବଲିଉଡରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଛନ୍ତି, ଏକ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ନାମ ବହୁତ ଆଗରେ ଥିଲା । ବର୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦଯ୍ୟ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ଏଠାରେ କହିରଖିବୁ ଯେ ଆଜି ଭଗଶ୍ରୀଙ୍କୁ ୪୯ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇନାହିଁ

ଫିଲ୍ମ ମେନ୍ ପ୍ୟାର୍ କିୟା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ଭାଗାଶ୍ରୀ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ ରେ ଏକ ବଡ଼ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପରେ ସେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଲାଇମଲାଇଟରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ସେ 2003 ରେ ପୁଣି ଥରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ପୁଣି ଥରେ ହାରିଗଲେ ଏବଂ ଆଜି ସାଧାରଣ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି | ବିବାହ ପରଠାରୁ ଭାଗାଶ୍ରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଠାରୁ ଦୂରତା ବଢାଇଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ହାତରୁ ସୁଯୋଗ ବାହାରିଚାଲିଗଲା

କିଛିଦିନ ତଳେ ଭାଗାଶ୍ରୀ ତାଙ୍କର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ଆଜି ବି ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ୪୯ ବର୍ଷ ବୟସ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଚାରିଆଡେ ବିଛାଡି ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଏଠାରେ କହିରଖିବୁ ଯେ ତାଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ସନ୍ତାନ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଏବଂ ଜଣ ଝିଅ ଅଛି | ତାଙ୍କର ଏକ ୨୩ ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଛି, ଯାହାର ନାମ ଅଭିମନ୍ୟୁ ଏବଂ ଝିଅ ୨୧ ବର୍ଷ |

ଏଠାରେ କହିରଖୁ ଯେ ଭବନଶ୍ରୀଙ୍କ ଝିଅ ଅବନ୍ତିକା ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ଭାଗାଶ୍ରୀଙ୍କ ପରି ତାଙ୍କ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଏଥିପାଇଁ କୌଣସି ରାସ୍ତା ବାଛି ନାହାଁନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟଶ୍ରୀ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଆଖିରେ ଦେଖନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ଭାଗୀଶ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ। ତେବେ ଏଠାରେ କହିରଖୁ ଭାଗୀଶ୍ରୀ ବୁଲିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *