May 26, 2024

Odia Express

News For Public

ସାଉଥ ର ଏହି ବଡ ହିରୋଇନ ଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ମିଳିଲା କରୋନା ଭାଇରସର ଲକ୍ଷଣ, ଡାକ୍ତରମାନେ ମେଡିକାଲ ରେ ରଖିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ କହିଲେ ଘରକୁ ଶୀଘ୍ର ଯା ଭାରି – ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଏହାର କାରଣ…

କରୋନା ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ନିଜେ ଘରେ ଲକ ଡାଉନ ହେଇ ରହିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଯେଉଁମାନେ କରୋନା ଜୀବାଣୁର ଲକ୍ଷଣ ପାଉଛନ୍ତି | ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସ୍ପେନରେ ମଧ୍ୟ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ଏବଂ ଏହି ଦେଶରେ ପ୍ରତିଦିନ ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ଲୋକ ମରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀୟା ସରନ କରୋନା ଭାଇରସ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଘଟଣା ଲୋକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କିପରି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇ ନାହିଁ ତାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ମାଧ୍ୟମରେ ଶ୍ରୀୟା ସରନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ଏବଂ ଶୁଖିଲା କାଶରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ଫଳସ୍ୱରୂପ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଚିକିତ୍ସକମାନେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସ୍ୱୀକାର କରିନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଶ୍ରୀୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଘରେ ରହିଛନ୍ତି।

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ସୂଚନା ଦେଇ ଶ୍ରୀୟା ସରଣ କହିଛନ୍ତି, ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆଣ୍ଡ୍ରେ ଙ୍କ ଠାରେ କୋରାନା ର କିଛି ଲକ୍ଷଣ ଦେଖା ଦେଇଥିଲା ଏବଂ ଶୁଖିଲା କାଶ ଏବଂ ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ତେଣୁ ଆମେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଯାଇଥିଲୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ପରୀକ୍ଷା ହୋଇପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଆମକୁ ଏଠାରୁ ଚାଲିଯିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଶ୍ରୀୟା ସରନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଡାକ୍ତରଖାନାର ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହିଥିଲେ କାରଣ ଡାକ୍ତରମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ ଆଣ୍ଡ୍ରି କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି। ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ସଂକ୍ରମଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଅଧିକ | ତେଣୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଶ୍ରୀୟା ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଘରେ ରହିଲେ।

ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ଶ୍ରୀୟା ସରନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅଲଗା କୋଠରୀରେ ନିଜକୁ ରଖିଥିଲେ | ଶ୍ରୀୟା ସରନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ସେମାନେ ଘରେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଦୂରତା ରଖିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ଶ୍ରୀୟା ସରନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ କାଶ ଏବଂ ଜ୍ୱର ଧୀରେ ଧୀରେ ସଂଶୋଧିତ ହେଲା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଠିକ୍ ଅଛନ୍ତି। ଏଠାରେ କହିରଖିବୁ ଯେ ଶ୍ରୀୟା ସାରନ୍ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଆଣ୍ଡ୍ରେଙ୍କୁ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ପେନକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଶ୍ରୀୟା ସାରନ୍ ଦକ୍ଷିଣ ଏସିଆର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ | ଦକ୍ଷିଣ ବ୍ୟତୀତ ଶ୍ରୀୟା ସରନ କିଛି ବଲିଉଡ ଏବଂ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି।

କରୋନା ଭୁତାଣୁ ଦୁନିଆର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ସଂକ୍ରମିତ କରିଛି। ଆମେରିକା, ଇଟାଲୀ ଏବଂ ସ୍ପେନ୍ ହେଉଛି ବିଶ୍ୱର ଏପରି ଦେଶ ଯେଉଁଠାରେ କରୋନା ଭାଇରସ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରୁଛନ୍ତି | ଏଥି ସହିତ ଭାରତରେ ସବୁଦିନ କରୋନା ଜୀବାଣୁଙ୍କର ଅନେକ ରୋଗ ରିପୋର୍ଟ କରାଯାଉଛି। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ଦେଶ ତୁଳନାରେ ଭାରତ ବହୁତ ଭଲ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛି ଏବଂ ଦେଶରୁ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଲୋପ କରିବାକୁ ସରକାର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି।ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରୁହନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *