February 24, 2024

Odia Express

News For Public

କରୀନା ଏବଂ ମଲାଇକା କାହିଁକି ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ନେଇଥାନ୍ତି? ପ୍ରତ୍ୟେକ ମା ଏହି କଥା ଜାଣିବା ଦରକାର…

କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳା ହେବା ଏକ ବଡ ଆହ୍ୱାନ | ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ଏକ କାମ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପରିଚାଳନା ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷକରି ପିଲାମାନଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ଏକ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମହିଳାମାନେ ପ୍ରାୟତ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯାଇଥାନ୍ତି | ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଜିନିଷ ଅନେକ ଥର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ବାସ୍ତବରେ, କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କରୀନା କପୁର ଏବଂ ମଲାଇକା ଆରୋରାଙ୍କ ଏପରି ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା ​​| ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ କରୀନା କପୁର ତାଙ୍କ ପୁଅ ତାଇମୁର ଙ୍କୁ ସୁଟିଂ ସେଟକୁ ନେଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମଲାଇକା ଆରୋରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ସହ ସେଟରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମାରୁଛି ଯେ ଏହି ଷ୍ଟାର ମା କାହିଁକି ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ସେଟକୁ ନେଇଯାଆନ୍ତି? ଆଜି ଆମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଆମ ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ନେଇଯିବାର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବା |

ଯେତେବେଳେ ମା ଏହି କାମ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏକତ୍ର ଚାକିରିରେ ନେଇ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାର ଅନୁଭବ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ପୁସ୍ତକ ମଧ୍ୟ ରଖିବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଯଦି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ, ତେବେ ପିଲା ମଧ୍ୟ ଏହି ପୁସ୍ତକଗୁଡ଼ିକରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ୍ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ମଧ୍ୟ ମସ୍ତିଷ୍କ ଉପରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |

ବେଳେବେଳେ ମା ଏବଂ ବାପା ଦୁହେଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାନ୍ତି ଯେ ପିଲା ଘରେ ଏକୁଟିଆ ରହିଯାଏ | ତମୁର ସହିତ ସମାନ ସମସ୍ୟା ଅଛି | ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ହେତୁ ସୈଫ ଏବଂ କରୀନା ପ୍ରାୟତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥାଆନ୍ତି। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଉଭୟ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଖାଲି ନଥାଏ, ତେବେ ତମୁର ଜଣେଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁଟିଂରେ ଯାଆନ୍ତି | ଯଦି ପିଲା ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥାଏ, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ମସ୍ତିଷ୍କ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ | ଏହି ସମୟରେ, ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଭାବପ୍ରବଣତା ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଯାଏ | ତେଣୁ ପିଲାକୁ ଚାକିରିରେ ନେବା ଏକ ଉତ୍ତମ ବିକଳ୍ପ |

ପିଲାଟି ପ୍ରାୟତ ଘରେ ମା ର ଗେଲ୍ହା ଅଟେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ମାଆକୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ବାପାଙ୍କୁ ଭୟ କରନ୍ତି | ଏହାର ଗୋଟିଏ ଫଳାଫଳ ହେଉଛି ପିଲାଟି ନିଜ ମା’କୁ ହାଲୁକା ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ଏବଂ ତା’ର ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ କରେ | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ମାଆ ପିଲାଟିକୁ ଚାକିରିରେ ନେବା ଉଚିତ୍ | ଯେତେବେଳେ ପିଲାଟି ତୁମର କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ତୁମକୁ ସମ୍ମାନ କରେ ଦେଖେ, ସେ ତୁମକୁ ସମ୍ମାନ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଶିଖିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ସେ ତୁମର ପ୍ରକୃତିର ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱ ସହିତ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ ହେବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକୃତି ଥାଏ | ଏହା ପିଲାକୁ ମାଆକୁ ଅଧିକ ନିକଟତର କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥାଏ |

ଯେତେବେଳେ ପିଲାଟି ତୁମ ସହିତ ଚାକିରିରେ ଯାଏ, ସେ ଅନେକ ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ | ଏହା ଏକ ନୂତନ ପରିବେଶରେ ହେବ | ଏହା ସହିତ ସେ ଅନେକ ଭଲ ଜିନିଷ ଶିଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ସାମାଜିକ ଦକ୍ଷତା ମଧ୍ୟ ବିକଶିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *