June 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୦ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା କାହାକୁ ଭେଟି ପାରିବ, ସେମାନଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ତୁମକୁ ଖୁସି ରଖିବ | ଆଜି, ଆୟର ପ୍ରବାହ ରହିବ, ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନର ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ଧାନରେ, ଆପଣ ଯୋଗ, ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆରାମ ପାଇବେ | ତଥାପି, ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଦିନଟି ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପତି ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସାବଧାନତା ଚାପ ବଢେଇବା, ସଚେତନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ମନ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସାଂସାରିକ ଭୋଗ ପାଇବ | ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବେ ଏବଂ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି, ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ କାମ କର | ଅନ୍ୟର ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏକ ଉତ୍ତମ ଏବଂ ନିୟମିତ ଜୀବନଶୈଳୀ ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ରହିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିବସ ହୋଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଅନୁପାତରେ ଦୁଇଗୁଣ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ ଜୀବନ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଜୀବନ ପ୍ରତି ଅଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ପାଇପାରନ୍ତି | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ସହଯୋଗ ଜାରି ରହିବ | ଛୋଟ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କର | ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମାନସିକତା ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଦେଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳତା ଆପଣଙ୍କ ମନୋଭାବ ଏବଂ ରଣନୀତି ବଦଳାଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାରର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଉପଭୋଗ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ସାଙ୍ଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ ବିବାଦ ଏହାର ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନର୍ଭସ କରିପାରେ | ବ୍ୟସ୍ତ ରୁଟିନ୍ ରୁ ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆରାମ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରକୃତିରେ ଭୟଙ୍କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ଶାନ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଗଠନମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ଲାଭ ପାଇଁ ସମ୍ପତ୍ତି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ | ଚିନ୍ତାଧାରା ବିକାଶ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଖୋଜିବାରେ ଆପଣ ସମୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ rel ଗଡା ଭିତରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଗୁଣାତ୍ମକ ସମୟ ବିତାଇ ଉନ୍ନତ ହୋଇପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣ ଯାହା ବି କୁହନ୍ତି, ଏହାକୁ ବହୁ ଓଜନ ସହିତ କୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନେ ବହୁତ ସ୍ନେହଶୀଳ ଏବଂ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ବହୁ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମହିଳା ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର ସହିତ ଜଡିତ ଯତ୍ନବାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଅଧିଗ୍ରହଣ ଥାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଭାବରେ ସ୍ଥାନିତ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ସକରାତ୍ମକତା ଅଧିକ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ବୟସ୍କମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆଶା କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ଅଧିକ ଚାପରେ ଆସିପାରନ୍ତି | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ କିମ୍ବା ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କ୍ରୋଧ କରିବା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ହଠାତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଅସୁବିଧା ବଢିପାରେ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ କ୍ଷେତ୍ରର ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଧର୍ମରେ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଦିଅ | ଜଣେ ଅସହାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କର | ଆପଣ ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଆବଶ୍ୟକ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସୃଜନଶୀଳତାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଶତ୍ରୁମାନେ କାମକୁ ଖରାପ କରିପାରେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ଅଧ୍ୟାପନାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଆଗ୍ରହରେ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ରହିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ନିୟମିତ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଆପଣ ମନରେ ଭିତରର ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଅତିରିକ୍ତ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ | କେହି କେହି ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ବୃଦ୍ଧମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସଂସ୍କୃତି, ଜୀବନଶୈଳୀ ଏବଂ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରଖିବେ | ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *