February 28, 2024

Odia Express

News For Public

୨୧ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମା ମଙ୍ଗଳା ଏହି ରାଶିକୁ ଘଣ୍ଟ ଘୋଡେଇ ରଖିବେ

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଧାରଣା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସମାଜର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆପଣ କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରିବେ | ଆପଣ ଦାନ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ବଡ କାରବାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣ ଚିନ୍ତନ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ଉଚିତ୍ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି କାମ ସମୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ଏହାକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇବ | ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ | ନିୟମିତ ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶାକରାଯାଇଥିବା ଫଳାଫଳ ଦେବ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର କାମ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ଛାଡ ନାହିଁ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ବନ୍ଦ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନର ଉପଭୋଗ କରିବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ହେବ | ଟିକସ ଏବଂ ବୀମା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ଦେଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ତୁମର ସମଗ୍ର ଏକାଗ୍ରତା ତୁମ ପରିବାର ପ୍ରତି ରହିବ | ମୋଟ ଉପରେ, ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ସମୟ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ମନେ ରଖିବ | ବଡ କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ସାମ୍ନାରେ, ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନେ ବହୁତ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ହେବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିବାଦ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ ନାହିଁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ନୂଆ ଖବର ହେତୁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ବଢିପାରେ | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ମିଛ କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ବଢିପାରେ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ |କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେଜଣ ଚାକିରି ଛାଡିବେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଅନ୍ୟ ସୁଯୋଗ ଖୋଜିବେ, ଯେତେବେଳେ କି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଶାନ୍ତ ରହିବେ, ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ | ତୁମର ଧନର ଲାଭ ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟର ଅଭିନବ ଉପାୟ ହେତୁ ଆଜି ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବେ | ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଜରୁରୀ | ଆପଣ ଏକ ପୋଷାକ ଭାବରେ ଏକ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ରାମ ମସୁର ଦାନ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ମନରେ ଅଳସୁଆ ଏବଂ ନିରାଶାର ଭାବନା ରହିବ | ଅଧିକ ବିତର୍କରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଥାସମ୍ଭବ ଶାନ୍ତି ସହିତ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ-ବ୍ୟବସାୟ ଇତ୍ୟାଦି ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ରହିବ ନାହିଁ | ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେଉଛି ସମୁଦାୟ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ବିନା ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ପୂରଣ କରିବେ | ତୁମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସବୁବେଳେ ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ମନ ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘର ଏବଂ ପରିବାର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଗ୍ରହ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରାଥମିକତା ହେବ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନ୍ୟର ଆଗମନ ଦ୍ୱାରା ବିଚଳିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ କରାଯିବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବ | ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ନାହିଁ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମ୍ପର୍କ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ, କାରଣ ତୁମର ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପାସ୍ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ସବୁକିଛି ସିଦ୍ଧ ରଖିବା ଉଚିତ୍ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରହିବ | ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରୁଛ ଏବଂ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଉଚ୍ଚ ଶକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେରିତ ହେବ | ବିବାହରେ ପରସ୍ପରକୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ବିରୋଧୀମାନେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବନ୍ଦ ଭାଗ୍ୟର ତାଲା ଖୋଲିବ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ଅଧିକ ହେବ | ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି। ଠିକ୍ ସମୟରେ କାମ ନକରିବାରୁ ନିରାଶା ଆସିବ | ଯଦି ତୁମେ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର, ତୁମେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ କୌଶଳରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଉନ୍ନତି ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷେତ୍ର ଗଠନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସୌଭାଗ୍ୟବଶତ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସର୍ତ୍ତ ରହିବ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ଭବତ। | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାର ବଢିପାରେ | ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ ପସନ୍ଦ କରିବ ଯାହା ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇପାରେ | ତୁମେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସଫଳତା ପାଇବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଆଚରଣ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୃଟିପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟକୁ ସମ୍ମାନର ପ୍ରଶ୍ନ କର ନାହିଁ, ଯେତେବେଳେ ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *