June 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

କରୋନା ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ: ମାତ୍ର ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜ୍ୟୋତିଷ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ କରୋନା ହେବ ବୋଲି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ – ଜାଣିରଖନ୍ତୁ କଣ କହିଥିଲେ ସେ…

1 min read

ସେ ଜଣେ 14 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଜ୍ୟୋତିଷ, ଯାହାର ନାମ ଅଭିଗାନ୍ ଆନନ୍ଦ | ସେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର। ତାଙ୍କର ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ରେ ସେ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିସାରିଥିଲା ​​ଯେ ୨୦୨୦ ରେ ମଣିଷ ଏବଂ ଭୁତାଣୁ ମଧ୍ୟରେ ଭୟଙ୍କର ଯୁଦ୍ଧ ହେବ, ଯେଉଁଥିରେ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ତ୍ରି-ଆଦମ ହୋଇଯିବ। ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ ଠାରୁ, ଏହି ରୋଗରେ ହଠାତ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟିବ ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଦେଶ ଲୋକ ମରିଯିବେ | ଏଥିରେ ସିଏ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବ ଯିଏ ଘରେ ରହିବ, ବାକି ସବୁକିଛି ଶେଷ ହୋଇଯିବ |

ମେ ୨୯ ସୁଦ୍ଧା ବିଶ୍ୱର ୮୦ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ଏହି ଭୁତାଣୁ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଏବଂ ବିଶ୍ୱର ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ଲୋକ ଏହା ଦ୍ୱାରା ମୃତୁବରଣ କରିବେ । ଏହା ମେ ୩୦ ରୁ ସୁଧାର ଧୀରେ ଧୀରେ ଆସିବା, ଯାହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ |ଏହି ଭୁତାଣୁ ଦ୍ୱାରା ଶେଷ ମୃତ୍ୟୁ ୧୦ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ହେବ | ଏହା ପରେ ଏହି ଭୁତାଣୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣଭାବେ ବିଲୋପ ହୋଇଯିବ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ଅନେକ ଦେଶ ଅନାହାରରେ ପୀଡିତ ହେବେ, ଚାରିଆଡେ ଲୁଟ୍ କରିବେ, ଅନେକ ଦେଶ ନିଜର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ହରାଇବେ।

ଯେତେବେଳେ ଏହି ପିଲା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଅପ୍ଲୋଡ କରିଥିଲେ , ସେତେବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟ‌ଦ୍‌ବକ୍ତାମାନେ ଏହାକୁ ପରିହାସ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଯେତେବେଳେ ସେହି ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓ ସଠିକ୍ ହେଲା, ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି

୧୯ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୧୯ ର ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓରେ, ଜଣେ ଜ୍ୟୋତିଷ ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିବା ଜଣେ ଜାରି ରହିଥିବା ବିଶ୍ୱ ସଙ୍କଟ ବିଷୟରେ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ଦେଶ ଏବଂ ଶିଳ୍ପଗୁଡିକର ନାମ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଯୁବ ଜ୍ୟୋତିଷ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି। “ଚୀନ୍ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ”, “ଏୟାରଲାଇନ୍ସକୁ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ” ଏବଂ “ବିଶ୍ କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମିଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ” ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ

କୌତୁହଳର ବିଷୟ, ଅବିନାଭ ନାମକ ଏହି ବାଳକ ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୯ ରୁ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟ ଅବଧିରେ “ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ବିପଦ” ହେବ | ଯଦି ତୁମେର ମାନେ ଥିବ, କରୋନୋଭାଇରସ୍ ପ୍ରବର୍ତ୍ତିତ COVID-19 ର ପ୍ରଥମ ମାମଲା ଗତ ବର୍ଷ 17 ନଭେମ୍ବରରେ ଆସିଥିଲା | ଏହା କେବଳ ଏକ ସଂକେତ ଅଟେ କି?

ଭିଡିଓର 12:20 ମିନିଟରେ ସେ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆସୁଥିବା ଅସୁବିଧା ଦ୍ୱାରା ଚୀନ୍ ଗୁରୁତର ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ, ଯାହାକୁ ସେ “ଯୁଦ୍ଧ” ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ ଧନୀ ଦେଶଗୁଡ଼ିକରେ ତୈଳ କିମ୍ବା ଅର୍ଥ ଭଣ୍ଡାର ରହିଛି ସେମାନେ ଗୁରୁତର ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଭିଡିଓରେ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ।ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ କହିରଖିବୁ ଓଡ଼ିଆ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଭଵିସତବାଣୀରେ ବିଶ୍ୱାସ କରେନାହି | ଆମେ କେବଳ ବିରଳ ହେଉଥିବା ଏହି ଘଟଣାକୁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆଣୁଛୁ

ବିଶେଷ ସୂଚନା: ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ କହିରଖୁ ଯେ କରୋନା ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ମିଛ ପ୍ରଚାରରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ| ନିଜେ ଘରେ ରୁହନ୍ତୁ,ଦେଶ ଓ ପରିବାର କୁ ସୁସ୍ଥ ରୁହନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *