June 20, 2024

Odia Express

News For Public

୨୩ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ପ୍ରକଳ୍ପ ଶୀଘ୍ର ଆରମ୍ଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। କିଛି ନୂତନ ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ନହେବା ପାଇଁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ ବାଛନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚତୁରତାର ସହ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସ୍ମରଣୀୟ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ତୁମର ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ଉତ୍ସବ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି | ଦୂର ସ୍ଥାନରୁ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ନ ହୋଇ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କଠିନ ଜିନିଷ ଏକ ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଘର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜାରି ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଅସୁରକ୍ଷିତତାର ଏକ ଅସ୍ଥାୟୀ ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ସ୍ଥିର ଏବଂ ନିରାପଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଜୀବନରେ କିଛି ଅଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବୃଦ୍ଧ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବନତି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବ | ଆପଣ ସମ୍ପର୍କରେ ନୂଆ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଉପହାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାବେଳେ, ଆପଣ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ ଯେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାଇବେ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବ | କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ତୁମର ଧାରା ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ କେବଳ ନିଜ ସାମର୍ଥ୍ୟର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଦାୟିତ୍ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ | ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଇମ୍ପୁଲ୍ସ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ଅଂଶୀଦାର କରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ସଂପର୍କରେ ଟିକିଏ ନୂତନତାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଶକ୍ତି ଲଗାନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ନୂଆ ଦିନ ଘରୋଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ତୁମକୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଦେଇପାରନ୍ତି | ଏକ ନୂତନ ଉଦ୍ୟମ ଆରମ୍ଭ କରିବା କିମ୍ବା ଅନୁମାନ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ନୁହେଁ | କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇବ | ତଥାପି, ତୁମର ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ପାଇବା ପାଇଁ ତୁମ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ଅବସ୍ଥା ସନ୍ତୁଳିତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ତୁମ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତି ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଆଜି ଜଣେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଅଧିକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ସଂଯମ ଆଚରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନିରାଶା ପ୍ରେମରେ ପଡିପାରେ | ପ୍ରାଚୀନ ଓ ସାଧୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟଙ୍କା ନ ଦେବା କାରଣରୁ ଅସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ନିୟମିତ ରୁଟିନ୍ ଅନୁସରଣ କର | ତଥାପି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଗମ୍ଭୀର ମନ୍ତବ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ | କାମରୁ କିଛି ସମୟ ନେବା ଏବଂ ଶରୀରକୁ କିଛି ବିଶ୍ରାମ ଦେବା ତୁମ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | କଠୋର ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧାର୍ଯ୍ୟବାନ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଜିନିଷରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେଝଗଡା ଏବଂ ମୁକାବିଲାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗାଯୋଗ ସହିତ ଏହା ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ନେଇପାରେ | ଆଜିର କର୍ମ ତୁମର ଆସନ୍ତାକାଲିର ଭବିଷ୍ୟତ କରିବ, ତେଣୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିବେ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଯାନ ଯନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି ସାଇଟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚାପ ଏବଂ ଚାପ କିଛି ଅସ୍ଥିର ଲୋକଙ୍କୁ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ହାସଲ କରି, ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଶୁଭ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ଜୀବନ୍ତ ରଖ |

କୁମ୍ଭ, ରାଶି : କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆଜି ତୁମର ଦିନର ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଖୋଜୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ତମ ଚାକିରି ପାଇବେ | ପରିବାରର କେହି କେହି ଆପଣଙ୍କ କଥାକୁ ଭୁଲ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରନ୍ତି | ବରିଷ୍ଠ ଏବଂ ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ଉତ୍ସାହଜନକ ଖବର ପାଇବେ | ଆପଣ ଆଣ୍ଠୁ ଏବଂ ହାଡ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ସେମାନଙ୍କ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଯୁକ୍ତି ସମାଧାନ ହେବ ଏବଂ ଜିନିଷଗୁଡିକ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଭଲ ହେବ | ଅସୁସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବିରୋଧୀମାନେ ଦୁର୍ବଳ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ସମସ୍ତ ଉପାୟ ଦ୍ୱାରା, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏହାର ପ୍ରଭାବ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ତୁମର ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ, ଏହା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *