March 3, 2024

Odia Express

News For Public

‘ରାମାୟଣ’ର’ ସୁଗ୍ରିଭା ‘ ଙ୍କ ସହିତ ଏହି ତାରକାମାନେ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇଲେ, ଲକ ଡାଉନ ଭିତରେ ଏମାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେଇଚି – ଜଣେ ସଲମାନ ଙ୍କ ଅତି ନିଜର ଥିଲେ…

ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟରେ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ଜଗତର ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ତାରକାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ‘ରାମାୟଣ’ରେ’ ସୁଗ୍ରୀବ’ର ଚରିତ୍ରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲା ଏବଂ ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦର ଏହି ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଦୁଃଖରବିଷୟ ହେଉଛି ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦର ଏହି ଦୁନିଆରୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି।ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦର ହରିୟାଣା ରାଜ୍ୟରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ହରିୟାଣାରେ ରହୁଥିଲେ। ୬ ଏପ୍ରିଲରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଲକ ଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇପାରିନଥିଲେ।

ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ରଣଜିତ୍ ଚୌଧୁରୀ ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୫ ରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। ରଞ୍ଜିତ ଚ ଚୌଧୁରୀ ଧୁରୀଙ୍କୁ ୬୪ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରେଳ ପଦ୍ମାସି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇଥିଲେ। ରଣଜିତ୍ ଚୌଧୁରୀ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ସେ ଟିଭି ଜଗତର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ |

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହିରୋଇନ୍ ନିମି ମଧ୍ୟ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ୨୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ୮୭ ବର୍ଷିୟ ନିମି ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ସରଲା ନର୍ସିଂହୋମରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ଲକ ଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ନିମିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ବଡ ତାରକାମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ।

ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଅବଦୁଲ୍ଲା ଖାନଙ୍କ ମାର୍ଚ୍ଚ 31 ରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ମୁମ୍ବାଇର କୋକିଲାବେନ୍ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ପ୍ରକୃତରେ ଅବଦୁଲ୍ଲାଙ୍କର ଫୁସଫୁସ ସଂକ୍ରମଣ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସଂକ୍ରମଣ ହେତୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସଲମାନ ଖାନ ନିଜେ ଅବଦୁଲ୍ଲାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

ତେଲୁଗୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଟିଭି ଆଙ୍କର୍ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିଶ୍ୱନାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ଏବଂ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏପ୍ରିଲ ୧୦ ରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ବିଶ୍ୱସ୍ତର ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଏଲେରେଡି ଗୁଦା ଇଞ୍ଜିନିୟର୍ସ କଲୋନୀରେ ରହୁଥିଲେ।

କନ୍ନଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ବୁଲେଟ୍ ପ୍ରକାଶଙ୍କର ଏପ୍ରିଲ୍ ୬ ରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୪୪ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ସେ ୩୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ସେ କମେଡି ର ରାଜା ଭାବରେ ବିବେଚିତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ଭାଷା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *