December 5, 2023

Odia Express

News For Public

୨୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଦିନସାରା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ବାପା ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କିଛି ନୂଆ କାମ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ତୁମର ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମ ସପକ୍ଷରେ ଯିବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ, ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଆୟର ଉତ୍ସରେ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ ହେଉଛି | ବଡ଼ ଭାଇ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ନିଜକୁ ଉତ୍ସାହିତ ରଖିବା ପାଇଁ, ତୁମର କଳ୍ପନାରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ତିଆରି କର | ଜୀବନରେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ଲେଖା, ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ସଙ୍କେତ ସୁଖ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଝାମଣା ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କେବଳ କିଛି ସାଧାରଣ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ତୁମର ନିରାଶା ଏବଂ ଏକାକୀତାକୁ ଦୂର କରିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସହଜ ହେବ। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ଖୋଲିବ | ମଧୁରତା ସହିତ ପରିବାର ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସୁଛି | ସମୟ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାଗିଦାରୀରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ମନରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ଆଜି କିଛି ବିଶୃଙ୍ଖଳା ହୋଇପାରେ | ସାନ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ ମଧ୍ୟ କରିବ | ଯେଉଁମାନେ ସମାଜସେବୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜଣାଇବେ ଯିଏ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାରବାର ଯାହା ତୁମେ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲ, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ପାଇବ | ଧର୍ମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ପରିବାରରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଭାଇ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସୁଚିନ୍ତିତ କାରବାରଗୁଡ଼ିକ ଲାଭବାନ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ବଡ଼ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଜୀବନରେ, ଧୀରେ ଧୀରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏପରି କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଉପୁଜିପାରେ ଯାହା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ହୋଇଯିବ | ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ହେତୁ ମନ ବିବ୍ରତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ କ୍ୱାଣ୍ଟମ୍ ଲମ୍ଫ୍ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଳିଦାନ କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ କେବଳ ତୁମର କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ପ୍ରଗତି ମଧ୍ୟ ଆସିବ | ଆପଣ ଯାହା କିଛି କରନ୍ତି ତାହା ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଖୋଲାଯିବ, ଯାହା ଆୟକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରାଶି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି | ତୁମର ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର | ତୁମେ କ୍ଲଟର୍ କାମକୁ ସଂଗଠିତ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ଅଶୁଭ ତେବେ ସେଗୁଡ଼ିକର ବ୍ୟବସ୍ଥା କର | ଋଣ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଆଚରଣକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧୁରତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଦିନସାରା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ମଧୁର ହେବ | ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦିଅ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର | ଆଜି, ଏପରି କିଛି ଘଟଣା ଘଟିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ନିରାଶ କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ମନୋବଳକୁ ଆଦ il ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଶାରୀରିକ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଡିଲ୍ ପାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସଙ୍ଗୀତ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ତେଣୁ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କୁହନ୍ତୁ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ହେବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ବିଚଳିତ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିବେକ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ହୃଦୟର ସ୍ୱର ଶୁଣିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ତୁମର ହୃଦୟ ଯାହା ଇଚ୍ଛା ତାହା ଖାଇ ପାରିବ | ସମାଜର ଦୁର୍ବଳ ବିଭାଗକୁ ସାହାଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଦାନ କରି ତୁମେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଟିକେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *