June 20, 2024

Odia Express

News For Public

ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ ଙ୍କ ଭଉଣୀ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କଠୁ ଦୁଇଗୁଣ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର – ଏହି ହେରୋଇନ ଅଟନ୍ତି ଦିବ୍ୟାଙ୍କ ଭଉଣୀ – ଏହି ଫିଲ୍ମ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି…

ମଣିଷମାନେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଆମେ ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଦେଖିବା ଏବଂ ପୁରା ପରିବାର କ’ଣ ହେବ ଜାନିଯହେଇଥାଏ | ଯେତେବେଳେ ବଲିଉଡରେ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କଥା କୁହାଯାଏ, ଆମେ କିପରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କୁ ଭୁଲି ପାରିବା | ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କର ଏକ ବର୍ଷ ରହିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କର କ୍ରେଜ୍ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ କୁ ମାଟି ଦିୟନ୍ତି ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କାୟନାତ | ଚାଲନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ଆଜି

ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ସୁନର୍ଯ୍ୟା ପାଇଁ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସ୍ମରଣୀୟ | ୯୦ ଦଶକର ସୁନ୍ଦରୀ ଭାବରେ ସିଦ୍ଧ ଦିବ୍ୟ ଭାରତୀ ଥିଲେ, ଯିଏ ଆଉ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ନାହାଁନ୍ତି | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ସେ ସନ୍ଦେହଜନକ ଭାବେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଆଜି ବି ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ପାରି ନାହିଁ। ୧୯୯୩ ମସିହାରେ, ସେ ଏକ ୮ ମହଲା କୋଠରୀରୁ ଖସିପଡ଼ିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା କିପରି ଘଟିଲା ତାହା କେହି ଜାଣିପାରିଲେ ନାହିଁ | ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ କିମ୍ବା ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ତାହା ଏବେ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ନୁହଁ

କିନ୍ତୁ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ କାୟନାତ ଆରୋରାଙ୍କ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଦିବ୍ୟଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ କାୟନାତ୍ ଆରୋରା ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତାଙ୍କ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି | କାୟନାତ୍ ରୂପରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ପଞ୍ଜାବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ କୋଟି କୋଟି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି |

୨୦୧୩ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମସ୍ତିରେ କାୟନାତ ଆରୋରା ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | କାୟନାତ୍ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ ଏବଂ ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ 136 କୋଟି ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା ​​| ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କାୟନାତର କିଛି ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | କାୟନାତ୍ ଆରୋରା ଅନେକ ପଞ୍ଜାବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି | କାୟନାତ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *