March 3, 2024

Odia Express

News For Public

ସୁନିଧି ଚୌହାନଙ୍କ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଛାଡପତ୍ର ? ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କଣ କହିଲେ ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ – କହିଲେ ମୁଁ ଭାବୁଛି…

1 min read

ଲକଡାଉନ୍ ର ଏହି ସମୟ ଅନେକ ତାରକାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରମାଣ କରୁନାହିଁ | କିଛି ତାରକା ନିଜ ପରିବାରରେ ଖୁସି ଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ହରାଇଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ବଲିଉଡର ପ୍ଲେବ୍ୟାକ୍ ସିଙ୍ଗର ସୁନିଧି ଚୌହାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି | ଖବର ମୁତାବକ ସୁନିଧି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ନିଜର ୮ ବର୍ଷର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାଙ୍ଗି ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଯଦି ଏହା ସତ ତେବେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଖଦ ଖବର |

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସୁନିଧି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହିତେଶଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ। ତଥାପି, ସେ ଏହି ବିଷୟ କାହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଖବର ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ସୁନିଧି ଏ ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। କୁହାଯାଏ ଯେ ସୁନିଧି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହିତେଶ ଏବଂ ଅନେକ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଗୋଆ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ସେଠାରୁ ଫେରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେଇଥିଲା | ଏହା ସହିତ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଉଛି

ଏଥି ସହିତ, ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହିତେଶଙ୍କର ଏହି ବିଷୟରେ ଆଉ କିଛି କହିବାର ଅଛି | ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇ ହିତେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଏକ ଛାତ ତଳେ ଏକାଠି ରହୁଛୁ। ମୁଁ ଘର କାମ କରିବା ଏବଂ ଖବରକାଗଜ ପଢିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲକ ଡାଉନ ହେତୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଘର କାମ ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଛୁ। ଯେତେବେଳେ ହିତେଶଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସୁନିଧି ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର ଖବର ଉପରେ ସୁନିଧି କୌଣସି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି – ସେ ହୁଏତ ଏହା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ | ସେ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ନିରର୍ଥକ ଖବର | ସେ ହସି କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୋଧହୁଏ ସେ ମୋର ଘର କାମରେ ଖୁସି ନୁହେଁ, ତେଣୁ ନିଶ୍ଚୟ ଏକ କାହାଣୀ ତିଆରି କରୁଛନ୍ତି

କହିରଖିବୁ ଯେ ଏହା ହେଉଛି ସୁନିଧି ଚୌହାନ ଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୁନୀଦୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ-କୋରିଓଗ୍ରାଫର ବବି ଖାନଙ୍କୁ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଉଭୟ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ | ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସୁନୀଦୀ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହିତେଶ ସୋନିକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ହିତେଶଙ୍କ ସହ ସୁନୀଦୀଙ୍କ ଝଗଡା ହେବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ତେବେ ବର୍ତମାନ ଏହାର କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟ ଉତ୍ତର ମିଳିନାହିଁ

ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ଅଛି ବୋଲି ସୁନୀଧି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ମତାମତ ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। କହିରଖୁ ଯେ ସୁନୀଦୀ ଏବଂ ହିତେଶଙ୍କର ମଧ୍ୟ 2 ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଛି |ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକ ସୁନିଧି | ସେ 4 ବର୍ଷ ବୟସରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ସୁନିଧି ଷ୍ଟେଜ୍ ସୋ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏକ ରିଆଲିଟି ସୋ’ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବାସୁମ୍ ସୁନୀଦୀଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ। ସେ ସୁନୀଦୀଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସି ଏକ ଶୋ’ରେ ଭାଗ ନେବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସୁନିଧି ଜିତି ଲତା ମଙ୍ଗେଶକର ଟ୍ରଫି ଜିତିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ମସ୍ତ ଅନେକ ଗୀତକୁ ଗାଇଥିଲେ, ଯାହା ସୁପରହିଟ୍ ଥିଲା | ସୁନୀଦୀ ୩୦୦୦ ରୁ ଅଧିକ ଗୀତ ଗାଇଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *