June 20, 2024

Odia Express

News For Public

ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶ ରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁଅ ହୋଇଥିଲେ ଶିଶୁ କଳାକାର, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏତେ ବଡ ହେଇ ସାରିଲେଣି – ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ ସେ ଅଭିନେତା…

ସୂର୍ଯ୍ୟବାନ୍‌ଶମରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପୁଅ: ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ହେଇଥାଏ ସେତେବେଳେ ଅନେକ ଭଲ କଳାକାର ଏକାଠି ମିଶି ଏହି ଫିଲ୍ମ କୁ ସୁନ୍ଦର କରିଥାନ୍ତି | କୌଣସି ଜଣେ କଳାକାର ଫିଲ୍ମ କୁ ସପହଲା ବନେଇ ପାରିବ ନାହିଁ | ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶହ ଶହ ଲୋକ ସହଯୋଗ କରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭାବନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କେବଳ ହିରୋ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଭୁଲ ଅଟେ | ହଁ, କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ, ପାର୍ଶ୍ୱ ଅଭିନେତା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଶିଶୁ କଳାକାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଚରିତ୍ରଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଏକ ମହାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରନ୍ତି |

ପ୍ରାୟତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ଫିଲ୍ମର ହିରୋ କିମ୍ବା ହିରୋଇନ୍ ଅନ୍ୟ କେହି, କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଏକ ଶିଶୁକୁ ଘେରିଥାଏ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ବିନା ଫିଲ୍ମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ | ଆରମ୍ଭରୁ ଶିଶୁ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଛି | କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାମାନେ ଆଜି ବଡ଼ ଅଭିନେତା ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ମଧ୍ୟ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ଶିଶୁ କଳାକାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯିଏକି ତାଙ୍କ ସମୟର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲେ |

ଆପଣ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନ୍ସମଙ୍କୁ ମନେ ଥିବ ନିଶ୍ଚୟ | ଭାରତରୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ନାହାଁନ୍ତି ଯିଏ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଦେଖି ନଥିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେଟ୍ ମ୍ୟାକ୍ସ ସହିତ ବସିଥିବେ କି ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବେ | ହଁ, ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନଶାମଙ୍କ ସେଟ୍ ମ୍ୟାକ୍ସରେ ଆସିବା ପ୍ରାୟ ନିଶ୍ଚିତ | ଏହି କାରଣରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଛି | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ସେଟ୍ ମ୍ୟାକ୍ସ ସୂର୍ଯ୍ୟଭାନ୍ସମ୍ ଦେଖାଇବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ |

ଲୋକମାନେ ଏହା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଲେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ଏହା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ବିଷ ଖାଏ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ସେ ପିତା ଏବଂ ପୁଅ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ସାନ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏକ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ଆଜି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ବଡ ହୋଇଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ନାମ ଆନନ୍ଦ ବର୍ଦ୍ଧନ। ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଯେ ଆନନ୍ଦ ବର୍ଦ୍ଧନ ହେଉଛନ୍ତି ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ହିରୋ। ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆନନ୍ଦ ବର୍ଦ୍ଧନ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ପ୍ରିୟାର୍ଗାଲୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପରେ ଆନନ୍ଦ ବର୍ଦ୍ଧନ 1998 ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁର୍ଯ୍ୟଭାନଶମରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ | ଏହା ପରେ, 1999 ରେ, ସମାନ ନାମ ଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିନ୍ଦୀରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଆନନ୍ଦ ବର୍ଦ୍ଧନଙ୍କୁ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା ​​| ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସେ ପୁଣି ସୌନ୍ଦର୍ୟ ଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ। ଏହା ସହିତ, ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ଆନନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡ ସମ୍ରାଟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଆନନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ 12 ବର୍ଷ ଧରି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ପୁଣି ବଡ ପରଦାରେ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସେ କିଛି ଭଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *