February 25, 2024

Odia Express

News For Public

୨୮ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୦ ମଂଗଳବାର.ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମା ତାରିଣୀଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ :ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଭଲ କାମରେ ପତି ସର୍ବଦା ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଜୀବନ-ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ବୁଝାମଣା ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କକୁ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ | ବ୍ୟାୟାମ କରି ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାକୁ ହରାଇ ପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ହନୁମାନ ଜୀ ଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ତୁମେ କାହାର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଅହେତୁକ ଉତ୍ସାହ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ଉତ୍ସବର ଲାଭ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନଙ୍କର ତୁମର ନିରନ୍ତର ପ୍ରୟାସ ସହିତ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖ, ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିବ | ବିବାଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଟଙ୍କା ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଜିଦ କାମ କରିବ ନାହିଁ | ଯଦି ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରର ବିଶେଷଜ୍ଞନ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ର ବାଛିବାବେଳେ ବହୁତ ସତର୍କ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଧିକ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପିମ୍ପୁଡ଼ିରେ ମଇଦା ମିଶାନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସବୁ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଖୁସି ଖବର ଘରର ସୁଖକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ | ଆଜି ଲଭମେଟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଏକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସହଭାଗୀତା ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଭଲ ଭାବନ୍ତୁ ଏବଂ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ | ଏହା ଛୋଟ ଛୋଟ ରୋଗର ଏକ ମିଶ୍ରଣ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଘରୋଇ ଉପଚାର ସହିତ ଆରୋଗ୍ୟ ହେବ | ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ ଆସିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ରହିବ, ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ | ଏକ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ପୁସ୍ତକ ପଢିବା ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ଖାଲି ସମୟକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବ | ପଢିବା ଏବଂ ଲେଖିବା ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କିଛି ଅବାଞ୍ଛିତ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ସଂପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ନାହିଁ | ତୁମ ଘରେ ଶାନ୍ତି ଫେରାଇ ଆଣିବା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ଆଗେଇବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ସାଥୀକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ମୁହୂର୍ତ୍ତଟି ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦମ୍ପତି ଜୀବନ ଅନୁକୂଳ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ରହିବ | ତୁମ ଧ୍ୟାନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଦୂରରୁ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇବ ନାହିଁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମେ ଜଣେ ସାହସୀ ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତି | ତେଣୁ ପରିବାରର ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ରଖିବାରେ ଘରଗୁଡିକ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ମନ ଭକ୍ତିରେ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଟିକେ ମହଙ୍ଗା ହେବ | ଆଶା ଏବଂ ସକରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ | ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଅସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତିର ସମଷ୍ଟି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ମା ବିଷୟରେ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, ତୁମକୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ଉପହାର ଦେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଟଙ୍କାକୁ ଧରି ରଖିପାରିବ | ଜୀବାନାଥୀ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ | ଏକ କାର୍ଯ୍ୟର ସମାପ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୂକ୍ଷ୍ମ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବହେଳା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିନାଶକାରୀ ପ୍ରମାଣ କରିପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପଥ ଖୋଲିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଝଗଡା ଏବଂ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଟେନସନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିବ | ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କୁ ଫୁଲ ଅର୍ପଣ କର, ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *