March 3, 2024

Odia Express

News For Public

ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରେ ଘଟେ ଏହି ୯ ଟି ବିଶେଷ ଗୁଣ ଥାଏ..

1 min read

ଆଜ୍ଞା ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି କିପରି, ଏହା ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନ, ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଏବଂ ପ୍ରତିପୋଷଣ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମହୋଲଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ଶିଶୁର ପ୍ରକୃତି ଏବଂ ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ତୁମର ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି | ବର୍ଷର କେଉଁ ମାସରେ ତୁମେ ଜନ୍ମ ହୋଇଛ, କେଉଁ ଦିନ ଏବଂ କେଉଁ ସମୟରେ, ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ କିଛି କହିଥାଏ |ଆଜି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦିଗ ସହିତ ପରିଚିତ କରାଇବୁ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଦିନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ତୁଳନାରେ ବହୁତ ଭିନ୍ନ ଅଟନ୍ତି | ଦିନରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗରେ |

1 – ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ଅଟନ୍ତି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଏହାକୁ ଗଭୀର ଭାବରେ ଅଧ୍ୟୟନ କର, ଏହାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ତାପରେ ଯାଇ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖ | ସରଳ ଶବ୍ଦରେ, ଏହି ଲୋକମାନେ ଦାର୍ଶନିକ ଚିନ୍ତାଧାରାର |

2 – ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହେତୁ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଅଧିକ କଳ୍ପନାଜଳ୍ପନା ଥାଏ | ଏହି ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ସୃଜନଶୀଳ | ତେଣୁ, ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ଲେଖକ, ଚିତ୍ରକାର ଏବଂ ବକ୍ତା ହୋଇପାରିବେ |

3 – ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ବହୁତ ବଡ | ଥରେ ସେମାନେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କଲେ, ସେମାନେ ଏହାକୁ ଶେଷ କରି ମରନ୍ତି |

4 – ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜିନିଷ ଶିଖିବାର ଏକ ଚମତ୍କାର କଳା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

5 – ଏହି ଲୋକମାନେ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ଭଲ ଭାଷଣ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରିବେ |

6 – ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଯଦି କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ତୁରନ୍ତ ଜାଣିପାରିବେ | ଅସୁବିଧାରେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କିପରି ମୁକାବିଲା କରାଯିବ ତାହା ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି |

7 – ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସହଭାଗୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ଅଛନ୍ତି | ସେମାନେ କେବେ ଏକୁଟିଆ ରହନ୍ତି ନାହିଁ |

8- ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ନାହିଁ |

9 -ତଥାପି, ରାତିରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିଘ୍ନ ମଧ୍ୟ ଥାଏ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବାରେ ଏହା ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଏ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *