June 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨ ମେ ୨୦୨୦ ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଶନିଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ (ମେଷ) :ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଶିକ୍ଷାଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ରିସ୍କ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କର ନାହିଁ କିମ୍ବା ପ୍ରେମରେ କୌଣସି ସର୍ତ୍ତ ରଖ ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହୋଇଯିବ | ଆଘାତ ହେବାର ଭୟ | ଆଜି କୁକୁର ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି :ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଇର୍ଷା ସହକର୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ଆପଣ ସଂପର୍କରେ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ପଦ୍ଧତି ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ସକରାତ୍ମକତା ମଜବୁତ ହେବ | ଆଖି ବିକୃତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | କାହାର ଶବ୍ଦରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି :କିଛି ନୂତନ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ କିଛି ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ମନେହୁଏ | ତୁମକୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷକରି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥିବାରୁ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶବ୍ଦକୁ ଦେଖ | ଯଦି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ନିଜକୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସୁସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ସେମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ସହିତ ପାଳନ କର | ବଣିକମାନଙ୍କର ବାଣିଜ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ବକେୟା ଅର୍ଥ ମିଳିବ | ରାଜନୈତିକ ଏବଂ ସରକାରୀ ଉପକରଣରୁ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ସ୍ୱରକୁ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି, ଜୀବନରେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ କିଛି ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ବଡ଼ ଏବଂ ଭଲ କିଛି କିଣିବେ | ପଳାୟନ ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଂଶ ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଭଲ ମାଇଲେଜ୍ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରକୃତିରେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଥାଇପାରେ, ଯେ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିବାଦକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ | ଘରେ ଗିରଫ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ଟିକେ ଚାଲିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଘରେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଳ କାମ କରିବାର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଘରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଭଲ କାମରେ ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | କେବଳ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଇଚ୍ଛାକୁ ବଳିଦାନ ଦିଅ ନାହିଁ, ତୁମେ ଯାହା ପସନ୍ଦ କର ତାହା କର | ସାମଗ୍ରୀକ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ଆଜି ଠିକ୍ ନୁହେଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ମାଧ୍ୟମରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ରାଜନୀତି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ହୋଇପାରେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ବିବାହ ଏବଂ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯତ୍ନର ସହ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଗମ୍ଭୀରତା ହୃଦଘାତର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ବଢିବା ଏବଂ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ତୁମର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଚାକିରି ପ୍ରଫେସନାଲମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ ସମ୍ଭବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ତୁମକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଏକ ଗରିବ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପ୍ୟାକେଟ୍ କ୍ଷୀର ଦାନ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କର, ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ମନେ ରଖିବ | ଦୁଷ୍କର୍ମ ସହିତ କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଆରାମ ମିଳିବ | ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଜୀବନ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଷଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଭୟ ହେତୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଅନୁସନ୍ଧାନ ଇତ୍ୟାଦି ସଫଳ ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଘରର ଦାୟିତ୍ ବୁଝାମଣା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ପିତାମାତାମାନେ ଏହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିବେ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ନୂତନ ବଡ ଜିନିଷ ମିଳିପାରିବ | ଘର ବାହାରେ ସୁଖ ମିଳିବ | ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ କରିବା ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି – ଆଜି ତୁମର ଚାକିରିରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗ ଦୁଃଖର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ବେପରୁଆ ହୁଅ ନାହିଁ। ଶତ୍ରୁ ରହିବେ | ଚିନ୍ତାର ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିବ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସଠିକ୍ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *