March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୩ ମେ ୨୦୨୦ ରବିବାର, ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ସମ୍ମାନିତ ହେତୁ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ଏତେ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଏକ ଭୁଲ ଅଛି | ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିଛି, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସର ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଯଦି ବିବାହିତ, ଆଜି ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ରହିବ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସରକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରପାତିରୁ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | ଟିକେ ଚାଲିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବପ୍ରବଣତା ଆଗରେ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ହୁଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ଟିକିଏ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳିଯିବ | ଅଳ୍ପ ପରିମାଣରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା କିଛି ଲୋକ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ | ଆପଣ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟୁଛି | ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଥା ହୋଇପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ଏକ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କରେ ଟିକିଏ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ସାମାନ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆହୁରି ଉନ୍ନତ କରିପାରେ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନେ ଆଜି କିଛି ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ କିଛି ବିଷୟରେ ଭାବନାରେ ହଜିଯିବ | ମୋଟାମୋଟି ଏକ ଭଲ ସମୟ |

ସିଂହ ରାଶି : ମନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବ | ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ତୁମର କୌଶଳ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କର, ତୁମର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ ନାହିଁ, ତେବେ ତୁମେ ଏହାକୁ ଛାଡି ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତିକ୍ତତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଏପରି ସ୍ୱାର୍ଥପର ଏବଂ ପ୍ରତାରଣାକାରୀ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହ, ଯେଉଁମାନେ ତୁମର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଭାବନ୍ତି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅଣଦେଖା କର | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ଏହି ଯୋଜନା ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଚୁକ୍ତିରେ ନୂତନତା ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ନିଅ | ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ସେମାନେ କ୍ଷତି ଘଟାଇ ପାରନ୍ତି | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ କାହାକୁ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ଅପମାନିତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଘରୋଇ ମତଭେଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ଇତ୍ୟାଦିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଭାଇ ଓ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏକାଠି ରହିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସଂପର୍କରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମନୋଭାବ ଦେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, କେବଳ ସେତେବେଳେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ତନ୍ତ-ମନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଜଣେ ସାଧୁଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇପାରିବେ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଟଙ୍କା, ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଆୟ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ ଏବଂ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ | ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆସିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଚ୍ଚୋଟତାର ସହିତ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ଦ୍ୱାରା ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ପରିବାରରେ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଆସୁଛି | ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, କେହି ଯୁକ୍ତି କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାଦ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରି ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅନୁକୂଳ ନଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶୀଘ୍ର ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯିବ | ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ସୁସ୍ଥ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ବୁଝେଇ ପାରିବେ | ସମୟ ସୁସଙ୍ଗତତାର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଜାରି ରହେ ତେବେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ଅସୁବିଧା ସୁଯୋଗରେ ପରିଣତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଟଙ୍କା ଆଜି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରାଥମିକତା ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *