June 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ଯଦି ତୁମର ସାଙ୍ଗର ନାମ R ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ତେବେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ ଜାଣ…

1 min read

ଯଦି ତୁମର ସାଙ୍ଗର ନାମ R ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ତେବେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ ଜାଣ | ଯଦି ତୁମର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନାମ R ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ତେବେ ଆଜି ଆମେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ କଥା କହିବୁ, ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ କ’ଣ? R ନାମରୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସବୁବେଳେ ଜିନିଷକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେଇଥାନ୍ତି | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ସେମାନଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ କମ୍ ଅଟେ। ସବୁବେଳେ ଖୁସି ଲୋକ ଥାଆନ୍ତି | ତାଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଅତି ସହଜ ହୁଅନ୍ତି |

ଆମେ ସମସ୍ତେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜନ୍ମ ହୁଏ, ସେହି ସମୟରେ ତାର ନକ୍ଷତ୍ର ଯାହା ବି ହେଉ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ନାମ R ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହା ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣିବେ |

R ନାମରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅକ୍ଷରଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ | ସେମାନେ ପ୍ରକୃତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସେ ଗୁଣର କଷ୍ଟରେ ଚାଲିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦାୟିତ୍ଦିଆଯାଏ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଦାୟିତ୍ ବୋଧକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ନହୋଇ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି |

R ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଧର୍ଯ୍ୟ, ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ମାନବିକତା ଅଛି | ଏହା ତିନୋଟି ଜିନିଷର ମିଶ୍ରଣ | କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଏହି ଲୋକମାନେ କୂଟନୀତିଜ୍ଞଙ୍କ ପରି ଆଚରଣ କରନ୍ତି | ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ନିଜର ନୀତି ଗଠନ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି | ଏହା ସକରାତ୍ମକ ଦିଗରେ ଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ ଦିଗକୁ ଆସେ, ତେବେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଅତି ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କର ମନ ସୃଜନଶୀଳ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ପ୍ରାୟତ କଳା-ସଂସ୍କୃତିରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହୋଇଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *