June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୫ ମେ ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମା ତାରିଣୀଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୬ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତାଙ୍କ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ତାଙ୍କ ବିରକ୍ତିକର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅ ନାହିଁ | ପୂଜା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର କଠୋର ଭାଷଣ ଏବଂ ଅହଂକାର ଦ୍ୱାରା ତୁମେ କାହାକୁ ଆଘାତ କରିପାରିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ନକରିବାକୁ ଗଣେଶ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି : ଅନ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରୁ ଲାଭବାନ ହେବେ | ଏକ ନମ୍ର ଆଚରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନିଜକୁ ଅହଂକାରର ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | କାରବାରରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଦୃଢ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ସାମାଜିକ ଜୀବନ କିମ୍ବା ବୃତ୍ତିରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଘରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ, ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଆଜି, ସବୁକିଛି ଚିନ୍ତାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେପରି କେହି ଅଜାଣତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ କରନ୍ତି ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ମଜା-ହବି ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପଛରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ସିନିୟରମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇନପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ନୂତନତା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ନିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଅନୁମୋଦନ ପାଇପାରିବେ |କୌଣସି ଯୁକ୍ତି ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ପ୍ରେମିକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପାଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ଗୁଣବତ୍ତା ହେବ | ଯଦି କିଛି ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଯାଉଛି, ନିରାଶ ହୁଅ ନାହିଁ, ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭଲ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ଖବର ଦେଖିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଅନେକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ | ଆଜି ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବେ, ସେତେ ଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଅଗ୍ରଗତିର ମାର୍ଗରେ ତୁମେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ସହିତ, ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ଛାଡି ପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି | ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଘର ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜକୁ ସ୍ଥିର ଏବଂ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜ୍ଞାନର ତୃଷା ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ଆଜି, ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଦିନସାରା ଉପଭୋଗ ମନରେ ରହିବ | ପତି ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ତୁମର ଦୁଃଖରେ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଅଂଶୀଦାର ହେବେ | ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କାମ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, କାହାର ନିନ୍ଦା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରଖ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ନିଜକୁ ଅଧିକ ଭାର ଦିଅ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଥକ୍କା ଏବଂ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଦାନ ଇତ୍ୟାଦି ପରି କିଛି ଉତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ କରିବା ଜରୁରୀ | ଆଜି, ଅତ୍ୟଧିକ ଜଟିଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ବୁଝାଇବା | ବ୍ୟବସାୟ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକମାନେ ଟିକେ ନକାରାତ୍ମକ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବ ଏବଂ ବିଜୟୀ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଆଜି କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ, ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାରେ ସଂଯମ ରୁହ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଚାପ ହ୍ରାସ କର ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ଯେ ଯାହା ଘଟୁଛି ତୁମର ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ଘଟୁଛି | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୁଏ ତେବେ ତୁମେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବ | କେବଳ ସମୟ ବିତାଇବା ଶାନ୍ତି ଆଣିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଘରେ କିମ୍ବା ଅଫିସରେ ନିଜ ସ୍ୱରରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଏକ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ କରିବା, ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ତୁମର ଉତ୍ସାହ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସଫଳ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆୟର ଅତିରିକ୍ତ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ବିକାଶ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବ | ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏତେ ଖରାପ ନୁହେଁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ନକରିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାର୍ଥରେ ରହିବ | ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପାଇଁ ବୁଦ୍ଧି ହେଉଛି ସମୟ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ଦେଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *