May 25, 2024

Odia Express

News For Public

ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ରେ ଅନାଥ ପିଲାଙ୍କ ଭୂମିକା ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତା ହୋଇପାରିଛି…

1 min read

ପ୍ରତିଦିନ କିଛି କଳାକାର ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ବଲିଉଡକୁ ଆସନ୍ତି | ଏହା ସତ୍ୟ ଯେ ଏହି ଶିଳ୍ପରେ ତୁମର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବା ପାଇଁ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ, ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦୃଢ଼ତା ଆବଶ୍ୟକ | କେତେ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ ନକରି ଫେରିଯାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବହୁତ ଗର୍ବର ସହିତ କାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ପରେ ବଡ ତାରକା ହୁଅନ୍ତି | ଅନେକ ଥର କିଛି ଲୋକ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର୍ ବହୁତ ଛୋଟ ଭୂମିକାରେ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ତା’ପରେ ଦିନେ ସେମାନେ ବଡ଼ ତାରକା ହୁଅନ୍ତି |

କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେଉଁମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେମାନେ ହାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଯଦି ତୁମର କଠିନ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ବଲିଉଡର ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପରି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆସି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ଅଭିନେତା ଅଲଗା ଅଟନ୍ତି |ହଁ, ସେହି ଅଭିନେତା ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ‘ଆଫତାବ ଶିବଦାସାନି’ |

ଆଫ୍ଟାବ ଶିବଦାସାନୀଙ୍କ ପିଲାଦିନର ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖିଲେ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶା ନାହିଁ ଯେ ଏହି ପିଲା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଏତେ ବଡ ତାରକା ହୋଇଯିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଆଫଟାବ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଅନାଥ ପିଲା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅନିଲ କପୁର, ଶ୍ରୀଦେବୀ ଏବଂ ଅମ୍ରିଶ ପୁରୀ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଆଫଫାବ କେବଳ ମିଷ୍ଟର ଇଣ୍ଡିଆରେ ନୁହେଁ ଶେହେନ୍ସା ଏବଂ ଚଲବାଜରେ ମଧ୍ୟ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ, ଯେତେବେଳେ ଆଫାବ୍ ବଡ ହେଲେ, ସେ ମୁସ୍କମ୍, ମସ୍ତି, ଓମ୍ ଶାନ୍ତି ଓମ୍, ଦେ ତାଲି, ମନି ହ i ତେଣୁ ହନି ହ i, ଆଲୁ ଚାଟ୍, ବାବା କୁଲ୍, ଜାନେ ହୋଗା, ସ୍ପିଡ୍, କୟା କୁଲ୍ ହ i ହମ୍, ଗ୍ରେଟ୍ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ମସ୍ତି ଭଳି ଅନେକ ବଲିଉଡ ଥିଲେ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଫଟାବ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବହୁତ ଭଲ ଯୋଡି ଅଟନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *