May 26, 2024

Odia Express

News For Public

ଅମୃତା ଙ୍କ ଏହି ୩ ଟି ଅଭାବରୁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଥିଲେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ, ଏହି କରନା ପାଇଁ ଛାଡପତ୍ର ହେଇଥିଲା କି…

ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀର ଗୁଣଗୁଡ଼ିକ କ’ଣ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ? ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେବେ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଏହା ବିଷୟରେ କ’ଣ ଭାବୁଛନ୍ତି। ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି, ସୈଫଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ହେଉଛନ୍ତି ଅମୃତା ସିଂ | 1991 ରେ ଅମୃତା ଏବଂ ସୈଫ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କୌତୁହଳର ବିଷୟ ହେଉଛି ଅମୃତା ସୈଫ ଙ୍କ ଠାରୁ ୧୨ ବର୍ଷ ସାନ ଥିଲେ। ତେବେ ସୈଫ ସେତେବେଳେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ। ସେ ଅମୃତାଙ୍କୁ ପାଗଳ ପରି ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ। ସୈଫ ଏବଂ ଅମୃତାଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରାୟ 13 ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହା ପରେ ୨୦୦୪ ରେ ଦୁହେଁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ। ଆପଣ କେବେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି କି ସୈଫ ଅମୃତା କାହିଁକି ଛାଡିଛନ୍ତି? ସେମାନେ କେଉଁ ଅଭାବ ଦେଖିଲେ ସେମାନେ ଛାଡପତ୍ରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ | ଆଜି ଆମେ ଏହି ରହସ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବୁ |

ଅମୃତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ସୈଫ ୨୦୧୨ ରେ ନିଜଠାରୁ 10 ବର୍ଷ ସାନ କରୀନା ପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏପରି ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ, ଏଜ୍ ଗ୍ୟାପ୍ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା | ସେହି ସମୟରେ, ସୈଫ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ଯେଉଁ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରୁଛ ସେହି ଗୁଣ ଭିତରେ କ’ଣ ଗୁଣ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୈଫଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ଝିଅ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତି ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ସହିତ ତୁମେ ମଜା କରିପାରିବ | ଏହି ସମୟରେ, ସୈଫ ତାଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ସାଥୀଙ୍କୁ ତିନୋଟି ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ – ମଜାଳିଆ, ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ବିଚାରବିହୀନ |

ସୈଫଙ୍କ ଏହି ସାକ୍ଷାତକାର ପରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ ଉଠିଛି। ଅମୃତାଙ୍କର ଏହି ତିନୋଟି ବୈଶିଷ୍ଟ ନଥିଲା, ତେଣୁ ସୈଫ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡିଦେଲେ? ସେ ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅ ସହିତ ବିବାହ କରି ନ ଥିବାରୁ ସେ ଦୁଃଖିତ କି? ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ସୈଫ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇପାରିବେ | ହଁ ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ କରୀନା କପୁର ଅମୃତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଟନ୍ତି | ସୈଫ ହୁଏତ ଅମୃତା ଛାଡିଥିବେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମ ଖାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି। ଆମେ ସୈଫଙ୍କୁ ସାରା ଏବଂ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳନ୍ତି

କରୀନା କପୁର ପୂର୍ବରୁ ସହିଦ କପୁରଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ଉଭୟଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | କୁହାଯାଏ ଯେ ଜବ୍ ୱେ ମେଟ୍ର ସୁଟିଂ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା। ଯେତେବେଳେ କରୀନା ସହିଦଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ କରିଥିଲେ,ସୈଫ ତାଙ୍କ ଦୁଖୀ ମୁଣ୍ଡକୁ କାନ୍ଧ ଦେଇଥିଲେ। ୨୦୦୮ ରେ, ସୈଫ ଏବଂ କରୀନା ଫିଲ୍ମ ‘ତଶନ’ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରୁଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ମଧ୍ୟ ୨୦୧୨ ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ସମ୍ପ୍ରତି ସୈଫ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କରୀନା କପୁର ଏବଂ ପୁଅ ତେମୁର ଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *