November 30, 2023

Odia Express

News For Public

ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଏପରି ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ – ଦେଖନ୍ତୁ କଣ କହିଲେ…

1 min read

ବଲିଉଡର ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁର ଆଉ ଆମ ସହିତ ନାହାଁନ୍ତି | ୩୦ ଏପ୍ରିଲରେ ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଅଭିନେତା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ଆକସ୍ମିକ ଦେହାନ୍ତରେ ପୁରା ପରିବାର ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଦୁଃଖରର ଏହି ଘଣ୍ଟାରେ, ବଲିଉଡ ତାରକା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ନିଜ ପ୍ରିୟଜନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ କପୁର ପରିବାରକୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି | ତେଣୁ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରେ ପତ୍ନୀ ନିତୁ କପୁର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଋଷି କପୁର ଏବଂ କପୁର ପରିବାରକୁ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ।

ତୁମର ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ, ଋଷି କପୁରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିତୁ କପୁର ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଛବି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଏବଂ ଏହି ଛବି ସହିତ ସେ ଏକ ଆର୍ଟିକିଲ୍ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ବାହା ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରକୁ ସେମାନଙ୍କ କଷ୍ଟ ଦିନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି |

https://www.instagram.com/p/B_yskFngqkn/

ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରୁଥିବାବେଳେ ନିତୁ କପୁର ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି | ନିତୁ କପୁର ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଭାବରେ 2 ବର୍ଷ ଆମ ପାଇଁ ବହୁତ ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ଥିଲା | କିଛି ଭଲ ଦିନ ଥିଲା, ଆଉ କିଛି ଖରାପ ଦିନ ଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ବିନା ଏହି ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ | ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ, ଏହି ପରିବାରକୁ ଆମକୁ ଅନେକ ଉପାୟରେ ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ଏହି ପରିବାରକୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇବାକୁ ଆମେ ଶବ୍ଦ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲୁ।

ନିତୁ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି – ଗତ 7 ମାସ ଧରି ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟ ସେହି ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଆମର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସେ ଆମର ଯତ୍ନ ନେଇଥିଲେ। ସେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜେ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଆସି ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହିତ ସମାନ ଚିକିତ୍ସା ସୁବିଧା ପାଇଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଭୟ କରୁଥିଲୁ, ସେ ଆମ ହାତ ଧରି ଆମକୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ଦେଇଥିଲେ।

ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନାମ ନେଇ ନିତୁ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁକେଶ ଭୋଇ, ନୀତା ଭାବି, ଆକାଶ, ଶ୍ଲୋକା, ଅନନ୍ତ ଏବଂ ଇଶା, ଆପଣମାନେ ସର୍ବଦା ଆମ ସହିତ ରାକ୍ଷୀ ଦୂତଙ୍କ ପରି ରହିଆସିଛନ୍ତି। ଆମେ ତୁମ ପାଇଁ ଯେଉଁ ଉପାୟ ଅନୁଭବ କରୁଛୁ ତାହା ମାପ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | କୌଣସି ସ୍ୱାର୍ଥପରତା ନକରି ଯତ୍ନ ନେଇଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ | ଆମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ଯେ ଆପଣମାନେ ଆମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି | ମରିୟମ, ରଣବୀର, ରିଦ୍ଧିମା ଏବଂ ସମଗ୍ର କପୁର ପରିବାରରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *