March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୦ ମେ ୨୦୨୦ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଆଜି ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ଖୁସି ଖବର ଦେବେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ

1 min read

ମେଷ :ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିପଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆଜି, ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଏକ ପ୍ରକାର ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ହଜିଯିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପତ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆଜିର ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥିତ ହେବ ନାହିଁ | ପରିବାରର ଆଶା ପୂରଣ କରିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକଙ୍କ ଆଚରଣରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଅବ୍ୟବହୃତ ବସ୍ତୁ ଏବଂ ବସ୍ତ୍ର ଦାନ କରିପାରିବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ କିମ୍ବା ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହାୟତା ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମୁଁ ମୋର ମନ ଏବଂ ଲାଭ କହିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରିବି ନାହିଁ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟକୁ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଶାରୀରିକ ଅଳସୁଆ ଏବଂ ବିଭ୍ରାଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଉଷ୍ମ ରହିବ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଆଭାନ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ, ବିଶେଷତ ଯଦି ଆପଣ କୂଟନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜିନିଷ ବ୍ୟବହାର ନକରନ୍ତି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ତୁମର କାମ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ ଯଦି ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମନୋବଳ ସହିତ କାମ କର, ତେବେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଧୀରେ ଧୀରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାକୁ ଫେରି ଆସିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ ଏବଂ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ମଧ୍ୟ ସତେଜ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଜମି ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି, ଏହାକୁ କାହା ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ମଧ୍ୟ ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ସମସ୍ୟା ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମଜା ସହିତ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ, ପ୍ରତିଫଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରର ଅସନ୍ତୋଷ ଯୋଗୁଁ ଘରର ପରିବେଶ ଦୂଷିତ ହେବ | ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କୌଣସି ଘନିଷ୍ଠ ସୂଚନା ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କୁମାରୀ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଜଣେ ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯାହା ତୁମର ଭଲ ଗଭୀର ସମ୍ପର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି, କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଚାବି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ତାଲା ଖୋଲିପାରେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅତି ସରଳ ଉପାୟରେ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଭ୍ରାତୃଭାବ ଏବଂ ସ୍ନେହୀ ବନ୍ଧୁମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ନିଜ ପାଇଁ କୌଣସି ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ବିଷୟ ଯୋଡନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇବ | ଆଜି ପାରିବାରିକ ସମୟ ଦିଅ | ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବସିବା ଦ୍ୱାରା ଖୁସିର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଯଦି କିଛି ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଯାଉଛି, ନିରାଶ ହୁଅ ନାହିଁ, ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭଲ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରୋଧରେ ସଂଯମ ରୁହ |

ବିଛା ରାଶି : ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଳ୍ପ ସମୟ ବିତାଇବା ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଲୋକମାନେ ଚାକିରି ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଯେକେହି ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁଖଦ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ମାନସିକତା ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ପିଲାଟି ଜ୍ୱରରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ତୀବ୍ର ହେବ | ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ଦୂରେଇ ଯିବ ଏବଂ ଉପଭୋଗ କିମ୍ବା ସୁଖ ଜିତିବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଋଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | କାହାକୁ ହତାଶ କିମ୍ବା ଇର୍ସା କରିବା ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରେ | ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗାମୀ ଜୀବନର ପଥ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ବହୁତ ଉଚ୍ଚରେ ସେଟ୍ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଦ day ନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଭୟ ଲାଭ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଡା ଆଜି, ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇପାରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପତ୍ତିଜନକ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆସିପାରେ | ଅନେକ ନୂତନ ସୃଜନଶୀଳ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ବିଶେଷତା ଚିହ୍ନଟ କରିପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପରିବାରରେ ହସ ଏବଂ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ପରିବେଶ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ନିଅନ୍ତୁ ଯାହା ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଉନାହିଁ | ତଳ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ସାଂଘାତିକ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତାର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *