June 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୧୯ ମେ ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ | ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଫିଟ୍ ହେବ | ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ବିକଳ୍ପ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଅସୀମ ସମ୍ଭାବନା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ | ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସଫଳତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆଜି ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଯଦି ଆପଣ ଏହାକୁ ଏକ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବେ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା ବାତିଲ୍ କରନ୍ତୁ | ମୁଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବି | ତୁମର ମନୋବଳକୁ ଦମନ କର ନାହିଁ, ସେମାନଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଶଙ୍କର ଜୀଙ୍କୁ ପାଣି ଦିଅନ୍ତୁ, ସମସ୍ତ କାମ ସରିଯିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ରୁଟିନ୍ ବଦଳାଇବ | ଆପଣ କିଛି ଟେନସନ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରାଥମିକତାକୁ ବୁଝି ଭଲ କାମ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଆଜି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହଜ ଆଚରଣରେ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ଅସନ୍ତୁଳିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସତର୍କ ରୁହ |

କର୍କଟ ରାଶି : ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ଘନିଷ୍ଠତା ସ୍ଥାପିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଦରମା ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉପରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କର ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତାରେ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ତୁମ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସମର୍ପିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ଶେଷ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ପାଦ ଦିଅନ୍ତୁ | କେବଳ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ଦ୍ୱାରା ଶତ୍ରୁମାନେ ଭୟଭୀତ ହେବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷର ଭଲ ଖବର ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କୌଣସି ଯୋଜନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଚାପ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ମନକୁ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଲୋକଙ୍କୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଉତ୍ତେଜନାରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମେ ଏହା ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କର | ନିଶ୍ଚିତ କର ଯେ ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱର ଶୁଣୁଛ | ଆପଣ ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସହଭାଗୀତା ଏବଂ ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁରନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣକୁ ଏଡାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ଅତି ସହଜରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ପରିବାରରେ ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ବଢିବା | ସୁସ୍ଥ ରହିବାକୁ ପ୍ରତିଦିନ ଚାଲନ୍ତୁ | ହନୁମାନ ଚଲିସା ପଢନ୍ତୁ, ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଜାରି ରହେ, ତେବେ ଏହାର ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ହେବ | କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିଲା, ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାମ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ସମୟ ଠିକ ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ସାହସ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ସର୍ବଶେଷ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିଜକୁ ଜଡିତ କରନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପରିସ୍ଥିତି ବଦଳିଯିବ, ଯାହା ମନରେ ଦୁଃଖ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟତା ଏବଂ ଉଦ୍ୟମର ଆତ୍ମା ​​ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ, ପ୍ରଥମେ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର, ତାପରେ କେବଳ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ଆଜି ଆପଣ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଚାପ ବଢିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଭଲ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି, ଅର୍ଥନୈତିକ ସ୍ତରରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆଜି ଆପଣ ସେହି ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ ବା ଜିନିଷ ବାହାରକୁ ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସକାଳେ ଉଠିବା ଏବଂ ଜଗିଂ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବ | ଯଦି ଜୀବନରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ, ତେବେ ଏହା କେବଳ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ | ଆଜି, ତୁମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା | ଆଜି ଲଭମେଟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟରେ ତୁମେ ଖୁସି ପାଇବ | କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ସକାରାତ୍ମକ ଭଙ୍ଗୀ ର ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତି କୁ ଅଭିଯୋଜନ ସମର୍ଥ ହେବେ। ସେଠାରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁତ୍ର ହିତକର ଖବର ହେବ। ଦିନଟି ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ ବିତାଇବ | ଟଙ୍କା ଏବଂ ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ଉପରେ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପାଶର୍ବ ଦୃଢ ହେବ। କିନ୍ତୁ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *