March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୨୧ ମେ ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଙ୍କ ଅପାର କୃପା ରହିବ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି, କାମ ହେତୁ ଘରୁ ଦୂରେଇ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ନାହିଁ | ପ୍ରେମିକା ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି :ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ବହୁତ ଖୁସି ସମୟ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ବୃଥା ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ମନରେ ଟେନସନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସର୍ବସାଧାରଣରେ କୌଣସି ବଦନାମ ନହେବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏପରି କିଛି ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲେ |

ମିଥୁନ ରାଶି ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସିa ସମୟରେ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ବୁଝାନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ସେତେବେଳେ କୌଣସି ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଏକ ଅଂଶ ହେବେ | ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ, କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ଠକି ପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଆଚରଣଗତ ଭୁଲ୍ କରିପାରନ୍ତି | ତଥାପି, ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ ଜାରି ରଖିବେ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ସମ୍ଭବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ରୋମାଞ୍ଚକର ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଠୋସ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପରେ ରଖିବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାକୁ ବିଚାର କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ପ୍ରଶଂସା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମେ ଅନେକ ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିବ, ପ୍ରେମର ଭାବନା ସହିତ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ପଦୋନ୍ନତି ଆଣିପାରେ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ହାତରେ ଥାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସଫଳତା ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ ହେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି, ଯେକୌଣସି ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ନିରନ୍ତର ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଜଣଙ୍କର ନିଜ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ବହୁତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବୃଦ୍ଧ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବ | ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ତୁମର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଉପହାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି – ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ଆପଣ କୌଣସିଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଭିତର ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମେ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉପଭୋଗରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ମହିଳା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି – କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ କରି ସମ୍ପର୍କକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଆଗ୍ରହ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ହଠାତ୍ ଶୁଭ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ବଡ ଡିଲରେ, ଆପଣ ଚିନ୍ତା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ଉଚିତ୍ | ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ଛଦ୍ମବେଶରେ ଥିବା ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହ | କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ଘର ମାଲିକଙ୍କ ସହିତ ଟିକେ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ, କାରଣ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ଆଜି, ତୁମର ଚତୁରତା ବଜାୟ ରଖି ତୁମେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟାକୁଳ ହେବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ତୁମେ ବିରୋଧୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଦିନସାରା ତୁମେ ବହୁତ ଲଘୁଚାପ ଅନୁଭବ କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ପାଇବେ | ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ବିଶେଷକରି ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମର ଗୁଣ ପରିବାରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦିନଟି ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | କିନ୍ତୁ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ସକାଳେ ଉଠିବା ଏବଂ ଜଗିଂ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବ | ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ସମୟରେ ପିସ୍ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସହକର୍ମୀ କିମ୍ବା ତୁମର ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନରୁ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବ | ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ଦୁର୍ବଳ ହେବେ। ଆଜି, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଫରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *