June 20, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୨ ମେ ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜି ପବିତ୍ର ସାବିତ୍ରୀ – କିପରି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଆଜି ଶନି ଜୟନ୍ତୀ ଅବସରରେ ଏକ ବିରଳ ରାଶି ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଆରାମ ପାଇବା ପାଇଁ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ଟଙ୍କା ଋଣ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ସକାରାତ୍ମକ ହେବେ | ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଶନି ଜୟନ୍ତୀ ଦିନ ପିପାଲ ଗଛ ତଳେ ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ବୃଷ ରାଶି : ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରକାର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ସହିତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆୟ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ କିଛି କାମରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମର କାମକୁ ଶୀଘ୍ର ଉପାୟରେ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଶନି ଦେବଙ୍କ ବୈଦିକ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ପରିବାରର ଆରାମ ଏବଂ ନିରାପତ୍ତା ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆପଣ ଦିନସାରା ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଦିନ | ରାଜନୈତିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା କମ୍ ଅଛି | ଏହି ସମୟରେ, ତୁମର ଅର୍ଥନୈତିକ ପରିସ୍ଥିତିର ପରିସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦେଖାଯିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ସେଗୁଡିକରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପେଟରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ମିଥୁନ ଏବଂ ତେଲିଆ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି କେହି ଆପଣଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିଚାରାଧୀନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ସମାପ୍ତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ତୁମେ ଯେତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ, ସେତେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ରୂପ ବଦଳାଇବାର କଳ୍ପନା ପାଇଁ ଆପଣ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଶନି ମନ୍ତ୍ରର ଏକ ରୋଜାରୀ ଜପ କରନ୍ତୁ | ମାଲା ଜପ କରିବା ପରେ ଶନି ଚଲିସା ପଢନ୍ତୁ

ସିଂହ ରାଶି – ଏହି ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଶାନି ଭ୍ରାଥ ପଢ଼ୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ଅଛନ୍ତି, ସଠିକ୍ ଦିଗ ବାଛିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଛିନ୍ନଛତ୍ରରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଶରୀରର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବାର ଏହା ହେଉଛି ସମୟ | କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କୌଣସି ବିଶୃଙ୍ଖଳା କିମ୍ବା ବାଧା ବିନା ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେତେବେଳେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆବଶ୍ୟକ ସେତେବେଳେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ତୁମକୁ ଶୀଘ୍ର କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର କିଛି ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ତୁମେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆରତୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର |

ତୁଳା ରାଶି : ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଭଲ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ସାନ କୁର୍ମବେଢ଼ାର ପ୍ରତିପାଳକ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକୁ ସହିତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ତେଣୁ ତୁମେ ସାହସୀ ଏବଂ ସାହସୀ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ରାତିରେ ତେଲ ତେଲର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିବୀଚ ରାଶି ଲୋକ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ସୋରିଷ ତେଲରେ ଅଭିଷେକ କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ସହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ସମୟ ଖୁସି ଏବଂ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯାହା କୁହାଯାଇଛି, ସେଥିପାଇଁ ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ, ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଧନର ବର୍ଷା ପାଇଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୁଦାୟ ଅଛି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଉଥିବା ପରିସ୍ଥିତି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଘର ପରିବାରକୁ ଏକ ଭଲ ଦିଗରେ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାଣ୍ଠିର ଅଭାବ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଯେକେହି ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ସବୁକିଛି ଉପଭୋଗ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ହେବାର କାରଣ ଦେବ | ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ମୂଳ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଶନି ଦେବଙ୍କ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ସହିତ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ କଳା ଉରାଦ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ତୁମ ଭିତରେ ତୁଚ୍ଛତା ଅନ୍ୟର ସଫଳତାରୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସର୍ବଦା ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଘରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଆଜି ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ | ଆପଣ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇପାରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରର ଲାଭ ସହିତ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ସେ ତାଙ୍କ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ଏବଂ କହିବାର ଉପାୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ପାରିବାରିକ ଘରର ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ସାହସ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଦେବ | ଯଦି ଆପଣ ସରକାର କିମ୍ବା ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ଜିନିଷ ପାଇଁ କାମ କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ ଯାହା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ, ତେଣୁ ବହୁ ଚିନ୍ତା ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ନିର୍ମାଣ ନିର୍ମାଣ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ଭଲ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଚାକିରିରେ କିଛି ଅସଂଗଠିତ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ କିନ୍ତୁ କିଛି ଗମ୍ଭୀର ଘଟଣା ଘଟିବ ନାହିଁ | ପିସ୍ ରାଶି ଚିହ୍ନ ସହିତ ଶନିଙ୍କ ନାମ ଜପ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *