March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୨୭ ମେ ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅର୍ଥ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସମୟ ସହିତ ଆପଣ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ କିଛି ଜିନିଷ ପାଇବେ | କୌଣସି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଚାପ ଇତ୍ୟାଦି ନିଅ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଭୁଲ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ, ତେଣୁ ଆଦର୍ଶ ସ୍ତରରେ ନିବୃତ୍ତ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଆଜି ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର ଏକ ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କର | ତୁମ ମନରେ ବହୁତ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ତୁମକୁ ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ସମୟର ସୁଯୋଗ ନେଇ, ତୁମେ ଜୀବନର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ଶିଶୁ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲସ୍ ପାର୍ଶ୍ୱ ଦୃଢ ଦେଖାଯାଉଛି | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି :ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଅଳସୁଆକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରି କର୍ମ ମାର୍ଗରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ଦିନ | ତୁମେ ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ | ତୁମେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ଦିଆଯିବ | ଆଜି ମନ ଚିନ୍ତିତ ଅନୁଭବ କରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଟଙ୍କା ଛଡ଼ାଯିବ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବ

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଯେଉଁ କାମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛ, ତାହାର ଲାଭ ପାଇବ | କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଧାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବହୁତ ଚାଲିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ | ଆପଣ କିଛି ଦିଗରେ ଟିକେ ଆଶାବାଦୀ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଭଲ କାରଣ ତୁମେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ସହିତ ଆସିବ | ଘର ସାଜସଜ୍ଜାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମାନସିକ ସୁସ୍ଥତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଅଧିକ ଆୟର ଉତ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ ସନ୍ତୁଳନକୁ ମଜବୁତ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ। ତୁମେ ତୁମର ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଦୂର କରିପାରିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଟିକେ ନକାରାତ୍ମକତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦୂର ହେବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଟିକିଏ ଚାଲନ୍ତୁ | ରୋଗ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ିବାର କ୍ଷମତାର ଅଭାବ ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ହରାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟରେ କିଛି ନୂଆ ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟର ଏକ ତାଲିକା ଆଗରୁ ରଖନ୍ତୁ | ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସମୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଶାସକ ଦଳର ସମର୍ଥନ ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଯତ୍ନର ସହ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସେଥିପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସକରାତ୍ମକ-ଶକ୍ତି ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ଦେଖାଯାଉଛି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ କାମ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହାକୁ ନିଜେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ଅର୍ଥ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ମନୋଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ-ତିକ୍ତତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତାରେ ଚାଲନ୍ତୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା କିମ୍ବା କୌଣସି ରହସ୍ୟ କାହା ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ମକର ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପରେ ନିଜ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ହଁ, କୌଣସି ବିପଦ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଛୋଟ ଜିନିଷ ହେତୁ ଚାପ ବଢିପାରେ | ମନ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ କୌଣସି ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ହେବ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ପିତାମାତା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ଏହା ପାଇଁ ଯାଅ | ଆପଣ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଅର୍ଥର ମୂଲ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ରାଶି ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ନୁହେଁ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ |

ମିନା ରାଶି – ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଟଙ୍କା ସହିତ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ କିମ୍ବା ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଜ୍ଞତାରେ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ତୁଚ୍ଛ ବିଷୟ ପାଇଁ ତୁମର ସାଥୀକୁ ଅପମାନିତ କର | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କ୍ରୋଧିତ ଆଲୋଚନା ନକରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଘରେ କୌଣସି ଭଲ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ଯଥାସମ୍ଭବ ନିଜକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *