March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବିପଦ

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଯେକୌଣସି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ-ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରିପାରିବ | ଚାକିରି ଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କର ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭଗ୍ନ ସମ୍ପର୍କରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବେ | ନିଜ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ଏହା କିଛି ସ୍ଥାୟୀ ସଫଳତା ଦେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ। ଘର କିଣିବା କିମ୍ବା ନିର୍ମାଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ମତକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି କିଛି ବ୍ୟସ୍ତ ଥାଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରାଥମିକତା ବାଣିଜ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଆଗାମୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକତ୍ର ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ହଜିଯାଇଥିବା ଆଇଟମ୍ ଖୋଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ହାତ ବଢେଇବ | ଆଜି, ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ଅଣଦେଖା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ସମୟ ସହିତ ଆଚରଣ ବଦଳିଯିବ | ଆଜି, ଆପଣ ସମୟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କିମ୍ବା ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଛାଡି ପାରିବ | ତୁମର ନମ୍ର ପ୍ରକୃତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କ ତ୍ୟାଗରୁ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ତୁମେ ବିଛା ଯାଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟକୁ ଏକତ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ମନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ ଏବଂ ବିଚଳିତ କରିପାରେ, ସତର୍କ ରୁହ ଏବଂ ଆଘାତରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ଆଇନଗତ ପରାମର୍ଶ ପାଇବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଥକାପଣ ସହିତ ଶୋଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆର୍ଥିକ ଭାର ବଢିପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଛୋଟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଘରର ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିପାରେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଜରୁରୀ | ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ବାର୍ତ୍ତାଳାପର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ବଳିଦାନର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ସୁଖ ମିଳିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଭ୍ରମଣ, ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏବଂ ଚାକିରି ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ ଯାହା ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଆଶା କରାଯାଏ | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଯାତ୍ରା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ବାହାରେ ଧୂମପାନ କର, କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ନିଅ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ପରେ ଆପତ୍ତି କରିପାରିବେ | ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି କର ନାହିଁ ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଯେ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ତୁମେ ଖୁସି ହେବା ସହିତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇବା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ କମ୍ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଗୋପନୀୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବିକା ଏବଂ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ | କେବଳ ଏକ ସାଙ୍କେତିକ ବଳିଦାନ ପରିବାରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଫେରାଇ ଆଣିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରିବ | ଯେକୌଣସି ଶୁଭ କାମ ଘରେ କିମ୍ବା ପରିବାରରେ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ଧରାପଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଆରାମଦାୟକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | କ୍ଷଣିକ କ୍ରୋଧ ବିବାଦ ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ପାଣ୍ଠି ରହିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଅଭାବ ରହିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ପରିବାର ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ସାହସିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ପ୍ରଗତି ହେବ |ଦୃଢ ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ କୌଣସି ବଡ଼ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରାଯାଉଛି କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ରାଶି କରାଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଗତକାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାହା ବୁଝିବା ଠାରୁ ବହୁ ଦୂରରେ ଥିଲା, ଆଜି ଏହା ସରଳ ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ସହିତ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ନିଜେ ଏହି ସୂତ୍ରକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଭୟ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଅଟକାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | କୌଣସି ଚିନ୍ତା ହେତୁ ମନ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତୀତା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ଯୋଗ କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସାଧାରଣ ଲାଭ ହେବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ, ତୁମେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ କିଛି ବନ୍ଦ କରିପାରିବ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହିପରି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇପାରେ |ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଅବାଞ୍ଛିତ ଭ୍ରମଣ ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ରୀତିନୀତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜୀବନ ସାଥୀଠାରୁ ବୃଥା ଟେନସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *