March 3, 2024

Odia Express

News For Public

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆସିଲା ବଡ ଖୁସିଖବର, ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ବି ଅଟେ ଯଦି କୁମ୍ଭ ତେବେ ଥରେ ନିଶ୍ଚିତ ପଢିନିଅନ୍ତୁ…

ଆଜିର ସମୟରେଏମିତି କେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିବ ଯିଏ ଟେନସନରେ ନଥିବ , ସେମିତି ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଯେବେ ମଣିଷ ଅସୁବିଧାରେ ପଡି ମଧ୍ୟ ନାନାପ୍ରକାରର ଉପାୟ କରିଥାଏ , ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ନିଜ ଅସୁବିଧାରୁ ଦୁର କରିପାରିବ , ଏହି କଥା ସତ କି ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ହେଲେ ମଣିଷ ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଶାସ୍ତ୍ରର ସାହାରା ନେଇଥାଏ , ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏହା ଏମିତି ବିଦ୍ୟା ଅଟେ ଯାହାର ଜରିଆରେ ଆମେ ନିଜର କିମ୍ବା କେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ବିଷୟରେ ପୁର୍ବରୁ ଜାଣିପାରିବେ , ଏତିକି ନୁହେଁ ଏଥିରେ କିଛି ଉପାୟ କୁହାଯାଇଛି ଯାହାକୁ ଆପଣାଇକରି ନିଜ ଜୀବନରେ ସୁଖଦ ବନାଇପାରିବେ । ଯେପରି ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ କି ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ୧୨ ଟି ରାଶି ହୋଇଥାଏ , ଓ ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତିର ବିଶେଷତା ଆଧାରରେ ତାଙ୍କ ରାଶିଗୁଡିକ ବଣ୍ଟା ହୋଇଥାଏ , ଯାହାର ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଓ ସମସ୍ୟାର ବିଷୟରେ ପୁର୍ବରୁ ପତ୍ତା ଲଗାଯାଇପାରିବ

ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏହି କଥା ବି ସତ କି ସବୁ ଗୋଟେ ରାଶିରେ ଏକ ଅଲଗା ଖାସିୟତ୍ ହୋଇଥାଏ , ଏହା ଛଡା ସବୁ ରାଶିର ନିଜର ସମୟ ହୋଇଥାଏ , ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଙ୍କ କଥାମାନିଲେ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସମୟ ଅନୁକୁଳ ଜଣାଯାଉଛି, କହିଦେବୁ କି କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକରେ ଆରାଧ୍ୟ ମହାଦେବ ଅଟନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ବି କହିଦେବୁ କି କୁମ୍ଭ ରାଶି ବାଲାଙ୍କର ସୋମବାର ଦିନ ଶିବଲିଙ୍ଗରେ ଜଳ ଓ କ୍ଷୀର ଅର୍ପଣ କରିବା ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ । ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଚେଇ ଦେବୁ କି ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ହିଁ ଶୁଭ ହେବାର ଅଛି, ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଶାସ୍ତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ମାନିବା କଥା କି କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକରେ ୧୧ ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ , କୁହାଯାଉଛି କି ଏହି ରାଶିରେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ହେଉଛି

ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହା ଛଡା ଏହା ବି କୁହାଯାଉଛି କି ଏମାନଙ୍କ ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ଏହି ସମୟରେ ଯେଉଁ ବି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ତାହାଦ୍ୱାରା ମାନସମ୍ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ଚାକିରିର ଅନ୍ୱେଷଣରେ ଥିଲେ ଚାକିରି ମିଳିପାରେ । ଯଦି ଆପଣ କେଉଁ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇଁ ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଛନ୍ତି ତେବେ ସେଥିରେ ସଫଳ ହେବେ , ରାହୁ କେତୁର ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱଭାବ ହେବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ସେମିତି ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଏହି ସମୟରେ ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ , ଗହଣା ବେପାରୀ , ବ୍ୟବସାୟୀ, ଚାକିରି ଆଦି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟରେ ପାଠ ପଢିବାରେ ରୁଚି ବଢିବା ସହ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ହେବ

ମୁଖ୍ୟରୁପରେ ଆଗକୁ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିବାର ଇଛା ବଢିବ ,  ଧ୍ୟାନ ଏତେ ରଖିବାକୁ ହେବ କି ତାହାର କାରଣରୁ ବର୍ତ୍ତମାନର ପାଠପଢାରେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଅସୁବିଧା ନଆସେ , ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ପେପରରେ ଭଲରେ ଏକାଗ୍ରତା ଓ ସ୍ମରଣଶକ୍ତି ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ । କୁହାଯାଊଛି କି ଏହି ରାଶିର ଜାତକରେ କେତୁ ଗ୍ରହର କୃପା ଯୋଗୁଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ହେଉଛି , ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କର ବିବାହ ହୋଇନାହିଁ , ତାଙ୍କର ବିବାହର ଯୋଗ ହେଉଛି , ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଳ୍ପ ପରିଶ୍ରମ କରି ଅଧିକା ଲାଭ ପାଇବେ , ପରିବାରର ପୁରା ସହଯୋଗ ଏହି ସମୟରେ ପାଇପାରିବେ,  ଯଦି ଓକିଲାତି କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଜ ନାଁ କମାଇପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *