March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୨ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ

1 min read

ମେଷ: ଆଜି ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆଶାକର୍ମୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜମି, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗତ ଦିନଠାରୁ ଏହି କାରବାରର ଏକ ବଡ କାରବାର ହୋଇ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି, ଯଦି ତୁମେ କାହାର ଗୋପନୀୟ ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଆସିଛ, ସେହି ଜିନିଷ କାହାକୁ କୁହ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଟିକିଏ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | କିଛି କାମ ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ | ଆଜି, ନା ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ଏପରି ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରନ୍ତି ନାହିଁ | କାହାକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ବଡ ପ୍ରତିଜ୍ଞା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦେଖିବେ | ମୁଁ ତୁମର ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବି | ଆଜି, ତୁମର ସାମାଜିକ ବଦନାମ ଘଟଣାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ରୟାଲଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ ଚାଲିଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏକ ଦୁର୍ବଳ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛି, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ’ଣ ଏକ ଶବ୍ଦ ଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଏକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ମାଧ୍ୟମ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହାର ଅବସ୍ଥାନ ବଦଳାଇବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଜୁନିଅର କାରଣରୁ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥାଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ପୂ ରଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଜୀବିକା ଏବଂ ରୋଜଗାରରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆସିବ, ଯାହାକୁ ଅଣଦେଖା କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ପରେ ଆତ୍ମ-ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମନ ଗତି କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା | ସମ୍ପର୍କ ତ୍ୟାଗରୁ ମଧୁରତା ଆସିବ | ମହୋଦ ପରିବାରରେ ସୁଖଦ ହେବ | ମନ ଅସୁବିଧାରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଘର ପରିବାରରେ କମ୍ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଭ୍ରମଣ ନିକଟ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ, ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରୀ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅଫିସରେ ଏକ ବଡ ଦିନ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ବଢିବା ସହିତ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣବତ୍ତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ମିଳିବ | କୌଣସି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରର କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷର ସଫଳତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ କିଣାଯାଇପାରିବ | ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ନିମନ୍ତ୍ରଣକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ମନକୁ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପଦବୀରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଠିକ ଅଛି | ସଂଗ୍ରହ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆଜି ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ମନ୍ଦ ଲୋକ କ୍ଷତି କରିପାରେ। ଧର୍ମରେ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଦିଅ | ଆଜି, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣେ ଅସହାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡା ଭିତରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଜଣେ ଦାୟିତ୍ର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ତୁଚ୍ଛତା ଦେଖାଯିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣ ପାର୍ଟୀ-ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମ କାମରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଚିନ୍ତାର ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ପ୍ରତିଛବି ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପରିବାର ସହିତ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବୁଦ୍ଧି ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ରାଜକୃଷ୍ଣଙ୍କଠାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଯୋଗୁଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଦେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଂରକ୍ଷିତ ଏବଂ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ବାଧା ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ସୁଖର ଖବର ହେଉଛି ରାଶି | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସୁଖ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ବିଶେଷତା ପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ତୁମର ଉଚ୍ଚ ବୈଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ଅଭାବ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମ ରହିବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତର ଧାରା ବୁଝିବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହ ଆମର ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବାର ଦିନ | ରୁଟିନ୍ ଭଲ ହେବ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଘରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅଳଙ୍କାର କିମ୍ବା ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ | ଘରେ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ଟେନସନକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *