March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୬ ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଇବେ

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅର୍ଥନ, ତିକ, ସାମାଜିକ ଏବଂ ପରିବାର କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି | ତୁମର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ଜ୍ଞାନର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଠିକ ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆଜି ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ | ବିଜ୍ଞାନ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯେଉଁ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରୁଥିଲେ ତାହା ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି |

ବୃଷ : ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ମନ ବିଚଳିତ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ହୃଦୟ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ବିବାହିତ ସାଥୀଙ୍କର ସଫଳତା ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ସାଥୀ ହେତୁ ସେମାନେ ସମାଜ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଘରେ ଏକ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଏହା ହଠାତ୍ ହୋଇନଥାଏ | ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସଂଗ୍ରହ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ସରକାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁ, ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାର ପାଇବା ମଜା ହେବ | ଏହା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ | ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମର କାମ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଫଳ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦେବା ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ: ଧର୍ମ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଦିନ ବିତାଇବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରଥମେ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆମେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଅବଦାନ ଦେବୁ | ଏହା ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ରାଜ୍ୟ ସମର୍ଥନ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆଜି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ସିଂହ : ତୁମର ମିଶରର ଆଜିର ଦିନ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ, ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ତଥାପି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଶରୀରରେ କମ୍ ଶକ୍ତି ହେତୁ କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ କମ୍ ହେବ | ଆଜି ଏକ ପ୍ରିୟ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି, ସେଥିରେ ନୂତନତା ଦେଖାଯିବ | ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦେଖିବେ | ମୁଁ ତୁମର ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବି | ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରତିଛବି ବିକାଶ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି କେହି ଜଣେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ନୂଆ ଦିଗ ଦେବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବେ | ଆଜି ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ସମ୍ମାନିତ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିସ୍ଥିତିର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦିଗକୁ ଦେଖ ଏବଂ ତୁମେ ପାଇବ ଯେ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳୁଛି | ଘରେ ଧଳା ଫୁଲ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ସୁଖ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବାକ୍ୟ ସହିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରେ ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ | ଆଜି ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ହାତ ବଢେଇବେ | ଆଜି, ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ତାଙ୍କ କଥାକୁ ଅଣଦେଖା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ସମୟ ସହିତ ଆଚରଣ ବଦଳିଯିବ | ଆଜି, ଆପଣ ସମୟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

ବିଛା: ଆଜି ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କର ନିକଟତରତା ଅନୁଭବ କରିବ, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆଜି ଅଫିସରେ ତୁମର ପ୍ରଦର୍ଶନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ସିନିୟରମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାମ ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟାମ୍ପ୍ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମନୋନୀତ କ୍ୟାରିୟର ଆଡକୁ ଗୋଟିଏ ପାଦ ଆଗକୁ ଯିବ | ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସେଠାରେ ଆପଣ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଏବଂ ସହାୟକ ହେବେ | ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ଅଭାବ ରହିବ |ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ଏକ ସନ୍ତୁଳିତ ଦୃଶ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିବା ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରେ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷର ସଫଳତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ, ତୁମର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରି ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ଅପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଏକ ମନୋରମ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଏକ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେଉଛି | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ। ଆଜି ତୁମର କାମରେ ବିଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷର ପ୍ରୟାସ ବିଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସହଜରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବ | ଯଦି ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଅଧିକ ରହିବ | ଚାପ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ସତ୍ତ୍, େ, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆଜି, ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ହଠାତ୍ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଅପମାନିତ ନହେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଖୁସିର ଦିନ ପାଇବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ତୁମର ସରଳତାର ଲାଭ ଉଠାଯାଇପାରିବ | ସିନିୟରମାନେ ଚାପରେ ରହିବେ | ଆପଣ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିବେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ କାମ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଗୁଣବତ୍ତା ବଜାୟ ରଖିବେ | ଆଜି ଭଗବାନ ହନୁମାନଙ୍କୁ ଲଡସ୍ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ଖୋଲିବ | ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ସାମାଜିକ ଏବଂ ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସାର ବିଷୟ ହେବେ | ଧନ ହେଉଛି ଲାଭର ପରିମାଣ | ଆଜି ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବସ୍ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଉତ୍ତରଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ | ଆଜି ଲଭମେଟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ତୁମର ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ଆଜି ଲଭମେଟ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ନିମନ୍ତ୍ରଣକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ମନକୁ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *