March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୨୪ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ଭୋଗ କରିବେ

1 min read

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ସାଧାରଣ ହୁଅ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବୋକା ବନାଅ ନାହିଁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଆରମ୍ଭରୁ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଖୋଲା ଆଚରଣ କରିବା ଭଲ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କିମ୍ବା କାରବାର ଗଠନ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଟଙ୍କା ପ୍ରବାହିତ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଏସୋଟେରିକ୍ ଶାସ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ |

ବୃଷ : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ତୁମେ ମାନସିକ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେବେ | ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଚିନ୍ତାଧାରା ଯୋଗୁଁ କେତେକ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଆଜି ତୁମେ ଜୀବନ ପ୍ରତି ତୁମର ମନୋଭାବରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ | କିଛି ଗୁପ୍ତ ଭୟ ଭୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ନ୍ୟାୟ ଏବଂ ନୀତିକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବେ | ଅହଂକାରୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ | ଏହି ପଦବୀ ସମ୍ମାନର ଲାଭ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ଆଶା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହେବେ ଏବଂ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବେ ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ | ଘରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ସେଠାରେ କଣ୍ଟିଜେଣ୍ଟ୍ ଲାଭର ରାଶି ଅଛି | ବହୁ ଦୂରରେ ଅବସ୍ଥିତ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର ମିଳିବ | ଏକ ଅପଚୟ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସ୍ଥିତିରେ ରହିବ ଏବଂ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନର ଭାବନା ଅନୁଭବ କରିବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଳିବ ନାହିଁ | ଭୁଲ୍ ମନୋଭାବ ହେତୁ, ଆପଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ସଫଳତା ହେଉଛି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମଷ୍ଟି |

କର୍କଟ: ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ପୁରୁଣା debt ଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ଦାନ ଏବଂ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ, ତୁମେ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସ୍ମୃତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରକୃତି କଠିନ ହୋଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭାବରୁ ଆଜି ନିରାଶ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗାଡିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଜରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆବଶ୍ୟକ କାଗଜପତ୍ର ରଖିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣର ପରିମାଣ ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | କେତେକ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଏକ ପରିବାର ସମାଧାନ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ରାସ୍ତା ମିଳିବ | ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଏକାଗ୍ରତା ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ତୁମର ଇଚ୍ଛାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ତୁମେ ପଛକୁ ଯିବ ନାହିଁ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଜଣେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏକ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସହମତ ନୁହଁନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଅଛି | ଟଙ୍କା ହଜିଯାଇପାରେ, ତେଣୁ ଚିନ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଦୁର୍ଘଟଣା ହେତୁ ଆଘାତ ନହେବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଲୋଗୋ ଯୋଗୁଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ। ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତ ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ମାଆ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାର ପାଇବେ | ଅବିବାହିତା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷର ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ରୁଟିନ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା: ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ | ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ | ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ନକରି ଟଙ୍କା କାରବାର ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯ sex ନ ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୃଥିବୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହାତକୁ ଟାଣ କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶତ୍ରୁ ଦିନ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଭଲ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭ୍ରମଣ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଲେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ମନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣ ହେବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତା କମ୍ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ରହିବ | ନିଜେ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରେ | ବିତର୍କରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଶାରୀରିକ ମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ରୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମକକ୍ଷ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ପରିବେଶ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଉତ୍ତମ ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି || ତୁମର କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କର | ବୃଦ୍ଧ ଆଚରଣ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କ୍ରୋଧ ହେତୁ କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ କାରଣ ନ ନହେବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ପାଇବ | ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଆଜି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ଆଦ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ, କାମ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଧନ ଲାଭର ରାଶି ପାଲଟିଛି | ଶାରୀରିକ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ| ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ମନରେ ଲୋଭନୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଇପାରେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *