March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୨୯ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଦୁଃଖ

1 min read

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭ ସମକକ୍ଷ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରର ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କର, ତୁମ ସହିତ ରହୁଥିବା କିଛି ଲୋକ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆଧିପତ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କାମକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ଅଛି, ତେଣୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗକୁ ବ .ନ୍ତୁ | ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ତୁମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଆଜି ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସପିଂ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଯିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଖୁସି ବାଣ୍ଟିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବ |

ବୃଷ: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ବୃଦ୍ଧି ନହୁଏ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ହେତୁ, ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ବିଲ୍ ଏବଂ ଋଣ ସହଜରେ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ସମୟ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ତୀବ୍ର ବିବାଦ ହେତୁ ଦୁଃଖ ହୋଇପାରେ |ଆଜିର ସହଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ପାଇଁ ପ୍ରଚୁର ସମୟ ଦେବ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଶୁଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପାଇଁ ଆଜି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମିଥୁନ: ପରିବାରରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଧନ ସମ୍ମାନର ସମ୍ପତ୍ତି ହେବ | ଶୀଘ୍ର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଦ୍ୱାରା ଅନୁଭୂତ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଘରୋଇ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ତୁମର ସବୁଠୁ ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ବାସ୍ତବରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତୁମର ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ, କାରଣ ଅଧିକ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ | ତୁମେ ଏବଂ ତୁମର ହୃଦୟ ଆଜି ପରସ୍ପରର ସୁନ୍ଦର ଭାବନାକୁ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧୀର ଅଗ୍ରଗତି ସାମାନ୍ୟ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

କର୍କଟ: ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାନସିକ ଚାପ ସତେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମର ଦିନ | ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ନିଅ | ପାରମ୍ପାରିକ ଭାବରେ ତୁମର ଜମା ବିନିଯୋଗ କଲେ ତୁମେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବ | ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିବେ | ପଡୋଶୀ, ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ କାରଣରୁ ବିବାହ ସମ୍ଭବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ ଏବଂ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ ହୀନ କାର୍ଯ୍ୟ କର ନାହିଁ ଯାହା ପରେ ତୁମକୁ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସହଭାଗୀତା ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦିନର ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରାତୃ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | କାମ ସହଜ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ବାହାରକୁ ଯାଇପାରେ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ମା ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ସେଠାରେ ସରକାରୀ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି ଯେକେହି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଚାପ ଦିଅ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ଆଗ୍ରହକୁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ହୃଦୟ ସୁଖ ଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ଅନେକ ଲାଭ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହରେ ଦୁଇଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅଙ୍କଠାରୁ ଲାଭଦାୟକ ଖବର ଆସିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ନୂତନ ପ୍ରସ୍ତାବ ସମୃଦ୍ଧତାକୁ ସୂଚିତ କରିବ | ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଜାରି ରଖ | ଭ୍ରମଣ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ବାଧ୍ୟ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିକିତ୍ସା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବିରୋଧର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | କୌଣସି କାରଣରୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ପୁରୁଣା ଜିନିଷଗୁଡିକୁ ଟେକିବ ଏବଂ ତାପରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆପଣ ପରସ୍ପରକୁ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତି, ଫଳାଫଳ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜିର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ, ଯାହା ମନରେ ଦୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ବାଣିଜ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରି ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା: ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବିବାଦକୁ ଶେଷ କରି ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାର୍ଥପର ହୋଇ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ସୁଖ ଏବଂ ପରିବାରର ବିକାଶ ହେବ | ପରିବାରରେ ଅସୁବିଧା, ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ହୋଇପାରେ | ନିଦ୍ରା ଅଭାବ ହେବ | ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ହୋଇପାରିବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ନିରନ୍ତର ଚିନ୍ତା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ କରିପାରେ | ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ରୋମାଞ୍ଚକର କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆପଣ ଆଜି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ଯାତ୍ରା | ତୁମର ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଶରୀରରେ ଚେତନା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଖାଦ୍ୟ, ବାହାଘର ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ଭ୍ରମଣ-ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସମୁଦାୟ ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ଅଳସୁଆକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରି, ଠିକ୍ ସମୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଚିନ୍ତାରେ ବିତାନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଯୋଗୁଁ ମନ ବିଚଳିତ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଧାରା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ ହାତରେ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣ ଯଥାର୍ଥ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଏବଂ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ଛଦ୍ମବେଶିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ବିଫଳ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ତୁମର ଦିନ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜିର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | କ reason ଣସି କାରଣରୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ଆଜିର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ, ଯାହା ମନରେ ଦୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ଦୂରଦୃଷ୍ଟି ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଅହଂକାରର ଭାବନା ମନକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସିରେ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଧାରା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ସ୍ୱାର୍ଥପରତା ଏବଂ ଉପଭୋଗର ପ୍ରବୃତ୍ତି ହେତୁ, ଆପଣ ଅଧିକ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଶତ୍ରୁଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହ | ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ ହାତରେ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣ ଯଥାର୍ଥ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ତୁମର ଦିନ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଖୁସିରେ ରହିବ | ନାବାଳିକା ଏବଂ ଖୁସି ଖବରରୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *