March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୨ ଟା ରାଶିରୁ ଚାରୋଟି ରାଶିଗୁଡିକ ହୋଇଥାନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକା ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ନାହିଁ ତ ଏଥିରେ ସାମିଲ୍ ?

1 min read

ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ପ୍ରାୟ ୧୨ ଟି ରାଶି ହୋଇଥାଏ , ଯେଉଁଥିରେ ପଡୁଥିବା ଗ୍ରହର ଦଶାର ଅନୁସାରେ କାହାର ବି ଭବିଷ୍ୟ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲୁଥାଏ,  ସେମିତି ୧୨ ଟା ରାଶିରୁ କିଛି ରାଶି ଅଛି ଯାହାକି ଅଧିକା ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେଥିରୁ ଚାରୋଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଆମେ ଆଲୋଚନା କରିବୁ , ଯାହାଙ୍କ ଜୀବନରେ କେବେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିନଥାଏ,  ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ସେହି ରାଶିଗୁଡିକ ଯେଉଁମାନେ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ଭାବେ ଜଣାଯାଆନ୍ତି ।

୧) ମେଷ ରାଶି- ୧୨ ଟି ରାଶିରୁ ଏହି ଚକ୍ରରେ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମ ରାଶି ନାଁ ହେଲା ମେଷରାଶି , ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ହୋଇଥାଏ , ଏଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଅଧିକା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଓ ଅଦ୍ଭୁତ କ୍ଷମତା ବାଲା ହୋଇଥାନ୍ତି, ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ନିଜ ନୈତୃତ୍ୟ କ୍ଷମତା କାରଣରୁ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳ ହୋଇଥିବାରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ସବୁ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ, ଯାହାର କାରଣରୁ ସେମାନେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ କରିପାରନ୍ତି , ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଯାହାର କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ , ଓ ଏଥିପାଇଁ ଏହି ବାକି ରାଶିଗୁଡିକ ତୁଳନାରେ ଭାଗ୍ୟଶାଳି ହୋଇଥାଏ ।

୨) ବିଛା ରାଶି- ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ କି ମେଷ ରାଶି ପରି ବିଛା ରାଶିଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଲ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଯାହାର କାରଣରୁ ଏହି ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକେ ସାହାସ ଓ ନିଡର୍ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏମାନେ ଜୀବନରେ କେଉଁ ପ୍ରକାର ରିକ୍ସ ନେବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ , ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ହୋଇଥିବାରୁ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି , ଓ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ଓ ଲଗନ ବଳରେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳି ହୋଇଥାନ୍ତି  ଆପାଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକେ କେଉଁ କାମକୁ କରିବାକୁ ଡରନ୍ତି ନାହିଁ , କାରାଣ ଏମାନଙ୍କ ପୁରା ସାହାସ ଥାଏ, ଯାହା କାମ ସେ ନିଜେ କରିପାରିବେ , ଏଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶି ବାକି ରାଶି ତୁଳନାରେ ଅଧିକା ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

୩) ମକର ରାଶି- ଏହି ରାଶିବାଲା ଅନ୍ୟ ରାଶି ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକା ଭାଗ୍ୟଶାଳି ହୋଇଥାନ୍ତି , ମକରର ସ୍ୱାମୀ ଶନି ହୋଇଥାଏ , ଯାହାର କାରଣରୁ ଏହି ଗ୍ରହଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖାସ୍ ସ୍ଥାନ ମିଳିଛି , କାରଣ ମକର ରାଶିର୍ ସ୍ୱମୀ ଶନିଗ୍ରହ ହୋଇଥାନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଶନିଦେବଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ମିଳିଥାଏ,  ଏହି ରାଶିର୍ ଜାତକରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଭରପୁର୍ ଥାଏ,  ଓ ଶନି ଏମାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି , ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ଓ ଲଗନ ବଳାରେ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପଲ୍ଲବ୍ଧି ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏହି ରାଶିରଜାତକ ଶନିଦେବ ବିଶେଷ କୃପା ହେବା କାରଣରୁ କିଏ ବି ଚାହିଁଲେ କିଛି କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ ନାହିଁ ।

୪) କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶି ୧୨ ଟି ରାଶିର ତୁଳନାରେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି ହୋଇଥାଏ,  ଏହି ରାଶି ରାଶିର ଚକ୍ରରେ ୧୧ ନମ୍ବର ସ୍ଥାନରେ ଆସିଥାଏ , ଓ ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଶନି ଗ୍ରହ ହୋଇଥାନ୍ତି  ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଶନିଙ୍କୁ କର୍ମଫଳର ଦାତା ବୋଲି କୁହାଯାଏ , ମାନେ ଯିଏ ଯେମିତି କାମ କରିବ ତାହାର ଫଳ ତା ଅନୁସାରେ ମିଳିବ , କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକରେ ଶନି ଗ୍ରହ ଗ୍ରହର ସ୍ୱାମୀ ହୋଇଥିବାରୁ ଏମାନେ ଅଧିକା ପରିଶ୍ରମର ସହ କାମ କରିଥାନ୍ତି ଓ ଶନିଦେବ ଏମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ସାଥ୍ ଦେଇଥାନ୍ତି , କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକ ଅଧିକା ଭାବିଥାନ୍ତି , ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ଯୋଜନା କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି , ବୁଦ୍ଧିମାନ ହାଲତରେ ବୁଝିକରି କାମ କରିଥାନ୍ତି , ଏଥିପାଇଁ ବାକି ରାଶିରୁ ଅଧିକା ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରାଶି କୁମ୍ଭ ରାଶି ହିଁ ହୋଇଥାଏ ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଏଥିରେ ସାମିଲ ଅଛି ତେବେ ଜୟ ମା ତାରିଣୀ ନିଶ୍ଚୟ କମେନ୍ଟ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *