March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୨ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଆଜି ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ: ଆଜି ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ତୁମେ ଖ୍ୟାତି, ଖ୍ୟାତି, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇବ | ଆଜି, ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ଭୁଲ ଯୋଜନାରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ନେବାରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ | କାମ କରିବାରେ ଆପଣ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ | ପିଲା ହେତୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ |ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ବୃଷ: ଆଜି ଆପଣ ପୁଣି ଥରେ ସମୟକୁ ଫେରିପାରିବେ ଏବଂ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ଦିନର ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଚାପ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଶକ୍ତିର ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନିଜର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଯାୟୀ ସହଯୋଗ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଫଳତାର ଉତ୍ସ ହେବ | ଏକାକୀତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଏହା ଭଲ ଯେ ଆପଣ ବୁଲିବାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଗୁରୁତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ପୁନର୍ବାର ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯାଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଟଙ୍କା ହଠାତ୍ ଉପକୃତ ହେବ | ଅର୍ଥ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଚାଲିବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ | ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ | ବିଫଳତାକୁ ପ୍ରଗତିର ଆଧାର କର | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ମଧ୍ୟ କଠିନ ସମୟରେ କାମ କରିବେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଧର୍ମ ପଥ ଅନୁସରଣ କରିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କୁ ଯେତେ ଉତ୍ତେଜିତ କରେ, ଘରର ଶାନ୍ତି ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବେଳେବେଳେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧ ପିଇବା ଭଲ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ନହୁଏ, ତେବେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିପାରେ | ତୁମେ ଝଗଡା ଠାରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ହେତୁ, ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପୁରୁଣା କାମ କରାଯିବ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକାର ପାଇଁ ଲଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ, ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ, ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସତେଜ ରହିବ | ପରିବାର ସାମ୍ନାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ସେଠାରେ ପିଲାମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ହଇରାଣ ହେବେ। ତୁମେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ପାଇବ ଯାହାକୁ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଢିବ | ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ କିମ୍ବା ପ୍ରାଚୀନ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ | ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ଆପଣ ନିଜେ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଫସି ରହିଥିବାର ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ

ତୁଳା ରାଶି : ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅସ୍ଥିର ଆଚରଣ ଆଜି ରୋମାନ୍ସକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଗର୍ବିତ ଗୃହରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧନ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ହେତୁ, ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିପୁଳ ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରସ୍କାରପ୍ରାପ୍ତ ଦିନକୁ ନେଇଯିବ | ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଭଲ ସୁଯୋଗ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଧାର୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିକଳ୍ପନା କରାଯିବ |

ବିଛା: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଯାତ୍ରା ନିଅନ୍ତୁ | ଦିନ ଗଡିବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ଆଜି ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଯାହା ବି ସଫଳ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ଆରାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସେବକ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆଜି, ଏପରି ଜିନିଷ ଉପରେ କାମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଆକସ୍ମିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଟିଲ୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନକୁ ଭରି ଦେଇପାରେ | ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସହଭାଗୀତା ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରାରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭବ |ଆପଣ ଆଜି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରେମର ପ୍ରେମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ, ସଙ୍ଗୀତ ସଙ୍ଗୀତର ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାର୍କେଟିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତୁମର ଅଭିଳାଷ ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସହଜରେ କଠିନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସତେଜ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ: ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ ରଖିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ଆପଣ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛ ଏବଂ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେଇଛି | ଏହି ଦିନଟି ବହୁତ ମଜା କରିବାର କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ, ଆପଣ ଦିନସାରା ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାମ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବା ସହଜ ହେବ | ନୂତନ କାରବାରରେ ସତର୍କତା | ଥୟ ଧର। ଅଟକି ରହିଥିବା ବିଷୟଗୁଡିକ ଅଧିକ ଘନ ହେବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆବୃତ ହେବ | ଆପଣ କ’ଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସଫା ରଖନ୍ତୁ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଏଥିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ସବୁକିଛି ଜିତିପାରିବେ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *