March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୭ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଦୁଃଖ

1 min read

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସକାରାତ୍ମକ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେବ | ପ୍ରକୃତରେ, ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ମତାମତ ଆସିପାରେ |

ବୃଷ: ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଘରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେ ତୁମର ହୃଦୟରୁ ତୁମର ଆଗ୍ରହ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତୁମକୁ ଭଲ ଉପଦେଶ ଦେବେ | ଏହି ବିଷୟରେ ତୁମ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ | ଶେଷରେ ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟର୍ଥରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ ସମ୍ପର୍କରୁ ଲାଭ ସମ୍ଭାବ୍ୟ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଶକ୍ତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଅନ୍ୟମାନେ ଦେଖିବେ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଳମ୍ବ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ରହିବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଆଜି ତୁମେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ |

କର୍କଟ: ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିବାକୁ ଚାହିଁପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଖୋଜୁଥିବା ନୂତନ ଚାକିରି କିମ୍ବା ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଠିକ୍ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଏକମାତ୍ର ପ୍ରକୃତି ହେତୁ, ମନ ସୃଜନଶୀଳ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ, ଯଦିଓ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ଅଛି, ମନ ବିଚଳିତ ଅନୁଭବ କରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାର୍ଥପର ହୋଇ, ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ବହୁତ ଅଧିକ ହେବ, ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ, ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଚାପ ବିନା କାମ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ହଠାତ୍ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ କରିପାରେ | ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅସୁବିଧା ସମୟରେ ଏକ ନିୟମ ଆପଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟକୁ ଆସିବ | ଏହି ସାହାଯ୍ୟକୁ ଆଦବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳ ହେବେ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ତୁମର ଅସୁବିଧା ହେବ | ମାନସିକ ଚାପକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ କିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ଭଲ ପଢନ୍ତୁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅବରୋଧିତ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦିଗରେ ଏହି ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମର ଉଚ୍ଚ ବୌଦ୍ଧିକ ଦକ୍ଷତା ଅଭାବ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଲଢ଼ିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ତେଣୁ, ତୁମର ବିବୃତ୍ତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାରଣରୁ ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହି କଥା ବୁଝାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଧର୍ମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ସମ୍ଭାବନା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ |

ବିଛା: ଆଜି ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଆହୁରି ମଜବୁତ କରାଯିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ସମାଧାନ ହେବ | ନିୟମରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି, ନୂତନ ସମ୍ପର୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରିବାରର ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ହୃଦୟ ଦୁଃଖିତ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ତୁମର ଦୁଃଖରେ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଅଂଶୀଦାର ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ବୈବାହିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂତନ ଡିଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶୁଭ ସମୟ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କର | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ଆସିବ | ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରର ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଜାଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ତାଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଗତିର ପଥ ପରିଷ୍କାର କରିବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଗାଡିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ସହିତ, ସେମାନେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ କଠୋରତାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ: ଭଲ କାମ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି, ଯୋଜନାଗୁଡିକର ସଫଳତା ସହିତ, ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ନିଷ୍ଠା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ, ତୁମକୁ କିଛି କାମ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯାହା ତୁମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅନେକ ଜିନିଷ ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ସହିତ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତିରେ ଉତ୍ସାହ ଆସିବ | ତୁମେ ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଆଜି କୌଣସି ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡିକ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସେଠାରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ତୃପ୍ତି ରହିବ | ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *