March 1, 2024

Odia Express

News For Public

୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଆଜି ଧନ କ୍ଷତି ହେବ

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ତୁମେ ନୂତନ କ୍ୟାରିୟର ଉଚ୍ଚତା ହାସଲ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଘରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଅପାରଗତା ଉପରେ ଟିକିଏ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଏହି ରାଶିର ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତିର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ସହିତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତି ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ହେବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ସମୟ ହେବ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳାମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଅଧିକ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଇଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଜାୟ ରଖ | ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମେ ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଖରାପ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରିର ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଟେକ୍ନୋଲୋଜି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଉପାୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରି ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଘରର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ପତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୈଳୀକୁ ଅପଡେଟ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଦୁର୍ବଳ ହେବ | କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟ ଭଳି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ସ୍କର୍ପିଓର ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତର୍କତାର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ଡିଲର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାର ଶକ୍ତି ଏବଂ ତୁମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆପଣ କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁଝିବେ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚର ସନ୍ତୁଳନ ସମାନ ରହିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଉପାୟରେ ସୁଖର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସାକ୍ଷାତକାର ଏବଂ ନୂତନ ଚାକିରିରୁ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ପିସ୍ ର ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ପିଲାମାନେ ମାନିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *