March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୯ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ: ଆଜିର ଗ୍ରହମାନେ ରାଶିଫଳରେ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଶିକ୍ଷା ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନର ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତିର ପଥ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ବିରୋଧୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ଏହାକୁ ବିଚାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୈଷିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ନିରାଶ ହେବେ। କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ହେତୁ, ତୁମର ମନ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ଛୋଟ ଶବ୍ଦ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅଳସୁଆ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଏହା ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମର ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା କାମ ସରିଯିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ, ଯାହାକୁ ତୁମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ପ୍ରଗତି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଯିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଉନ୍ନତି ହେବ | ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସାହାଯ୍ୟରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମ କାମରେ ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଆଚରଣ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ରହିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ, ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହାର ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଯାନର ବ୍ୟବହାର ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ସହଭାଗୀତାରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ବଜେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବା ଉଚିତ୍ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସମୟ ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମ କାମ ତ୍ରୁଟିରୁ ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *