February 23, 2024

Odia Express

News For Public

୧୦ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଆଜି ଧନ ହାନି ହେବ – ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ

1 min read

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ସାଥୀକୁ କହିପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସାମାନ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଛୋଟ ଘରର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ହଠାତ୍ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ ପ୍ରେମ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମର ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ହେବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

କନ୍ୟା : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ହାସଲ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ରୁଟିରେ ଉନ୍ନତି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଏକ ବଡ଼ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ଭେଦଭାବ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ମନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ରାଗି ପାରିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଧୁରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ହାତରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ସୁବିଧାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଦେଶବାସୀ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କର ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଏକୁଟିଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଛୋଟ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚଳାଇବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *