March 3, 2024

Odia Express

News For Public

ଏହି ଦିଗରେ ଲଗାଇଦିଅନ୍ତୁ କଦଳୀର ଗଛ , ଏତେ ଧନ ବର୍ଷିବ କି ଧନକୁ ସଂମ୍ଭାଳିପାରିବେ ନାହିଁ

ଧନ ପଇସା ଆଦି ଆଜିର ଯୁଗରେ ସର୍ବୋପରି ଅଟେ, ଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଥିବା ଦରକାର କି ଆଜି ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କର ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟା ହୋଇଯାଇଛି, ସେ ଚାହିଁଲେ ପୁର୍ଣ୍ଣ ରୁପରେ ଧନବାନ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଉ କିମ୍ବା ପୁରା ଗରିବ , ଯାହାର ପାଖରେ ଅଧିକା ଧନ ହୋଇଥାଏ ସେ ଚାହିଁଥାଏ କି ତାର ପାଖରେ ଧନ ସଂମ୍ପତ୍ତି ଆସିଯାଉ, ଓ ଯିଏ ଗରିବ ହୋଇଥାଏ , ସେ ତାକୁ ଧନର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକା ହୋଇଥାଏ,  ଧନର ଏହି ସମସ୍ୟା ଦୁନିଆଁର ପ୍ରାୟ ସବୁ ମଣିଷ ଚିନ୍ତାରେ ରହିଛି , ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ଇଚ୍ଛା ହୋଇଥାଏ କି ସେ ଢେରସାରା ଧନ କମାଇନିଅନ୍ତୁ , କିନ୍ତୁ ବହୁତଥର ସେ ପରିଶ୍ରମ କରି ଅସଫଳ ହୋଇଯାଆନ୍ତି , ଓ ପରିଣାମ ସ୍ୱରୁପ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସବୁବେଳେ ଧନର ଅଭାବ ଦେଖାଦିଏ ।

କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଆମର ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏକ ଏମିତି ଉପାୟ ଅଛି ଯାହା ଧନ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ସମାଧାନ କରିଛି, କହିଦେବୁ କି ଏମିତି ବହୁତ ଉପାୟ ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଇଛି ଯାହା କେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଅଧିକା ଉପଯୋଗୀ ହୋଇଥାଏ , ଓ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଉପାୟରୁ ଗୋଟେ ନେଇକରି ଆସିଛୁ, ଯାହାକୁ ନିୟମାନୁସାରେ କରିନେଇଥାନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥାଏ କି ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଆସୁଥିବା ଧନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ହୋଇଯିବ , ଓ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧନର ବହୁତ ଆଗମନ ହେବ,  ଓ ଏହା ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଧନ ରହିଥାଏ ତେବେ ଘର ପରିବାରରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ୍ ରହିଥାଏ , କାରଣ ଆପଣ ମାନସିକ ରୁପରେ ନିଶ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତି ।

ଅସଲରେ ଆମର ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଶାସ୍ତ୍ରର ଗଛ ଲତାକୁ ଅଧିକା ମହତ୍ତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଛି, ଯଦି ଆପଣ ଟିକିଏ ପୁଜା ପାଠ କରି ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଥିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାଲୁମ୍ ଥିବ କି ଏମିତି ବହୁତ ଗଛ ଲତା  ଅଛି ଯାହାର ପୁଜା କରାଯାଏ , ଓ ତାଙ୍କର ପୁଜାରୁ ଆମେ ବହୁତ ସାରା ଫଳ ମିଳିଥାଏ , ଅର୍ଥାତ୍ କଲ୍ୟାଣ ହୋଇଥାଏ , ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁହାଯାଇଛି କି ଗଛ ଲତା ମାଧ୍ୟମରୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଧନର ଆଗମନ ହୋଇପାରିବ , ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଖାସ୍ ଗଛ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ।

କହିବାକୁ ଚାହିଁବୁ କି ଆପଣ ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଧନ ସଂବନ୍ଧିତ ବହୁତ ଅଧିକା ସମସ୍ୟାରେପିଡିତ ଅଛନ୍ତି , ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦେଉଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦରକାର୍ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପାଖରେ କେଉଁ ମନ୍ଦିରରେ କେଉଁ ଭଲ ଶୁଭ ମୁହୁର୍ତ୍ତରେ କଦଳୀର ଦୁଇ ନର ଏବଂ ମାଦା ଗଛ ଲଗାଇବା ଉଚିତ୍ , ଓ ତାଙ୍କର ଭଲରେ ଦେଖାଶୁଣା କରିବା ଉଚିତ୍ , କହିବାକୁ ଚାହିଁବୁ କି କିଛି ସମୟ ପରେ ଯେବେ ଗଛ ଆପଣଙ୍କୁ ଫଳାଦେବାର ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇଯିବ

ତେବେ ସ୍ୱତଃ ହିଁ ଏହା ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଲାଗିବେ କି ଏହି ଗଛ ଲଗାଇବାରପୁର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରପରିବାର ଯେଉଁ ସ୍ଥିତି ଆଜି ଏହି ଗଛ ବଡ ହୋଇଯିବାପରେ ଆପଣଙ୍କ ଧନ ଆସିବାର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ , ଆପଣ ବୁଝିପାରିବେ କି ଏହି କଦଳୀର ଗଛ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇଦେଇଛି, କାରଣ ଏହି ଗଛ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ କେଉଁ ପ୍ରକାରରେ ବଦଳାଇଦେଇଥାଏ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *