March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୪ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଇବେ – ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ

1 min read

ମେଷ : ଏହି ରାଶିର ଶାରୀରିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଜମି, ନିର୍ମାଣ, ଯାନ କିଣିବା ପାଇଁ ଧାରଣା ଦେଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର, ନଚେତ୍ ପରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଆଜି ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହାସଲ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଈଶ୍ଵରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବଢାଇବ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରହିଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନେ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ମୁକ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାରୁ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରେ କାମ କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବରୁ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳରୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଟଙ୍କା ହରାଇ ପାରନ୍ତି | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

ମକର : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଅଭିଜ୍ଞତା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ, ତେଣୁ ପ୍ରେମ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ସହ ସହମତ ହେବେ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଠିନ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିଶେଷ ଭାବରେ, ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ବୁଲିବ | ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ଶୁଣିବାକୁ ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *