March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୫ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ଦୁଃଖ ପାଇବେ – ସତର୍କ ହେବ ନିହାତି ଦରକାର

1 min read

ମେଷ ରାଶି : ମଣିଷ ଅଫିସରେ ଆଜି ଟେନସନ ରହିବ | ଖରାପ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏପରି କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବୃତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାଗଜପତ୍ର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ଚିହ୍ନ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ଉପାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ମାଂସପେଶୀ ଏବଂ ହାଡ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |  ଠାକୁର ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ସଫଳତାର ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ହରାଇ ପାରିବେ | ପିଲାମାନେ ମାନିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଜଣେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ପରିଚିତମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କୁ କିଛି ଚିନ୍ତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆମେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବୁ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ବଜାୟ ରଖୁଛନ୍ତି | ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ଏହା ସବୁ ସମ୍ଭବ କରିବ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହରେ କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ତୁମର ଆତ୍ମା ​​ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର ହୋଲ୍ଡ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ 2 ଗୁଣ କାମ ପାଇବେ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମ ଏବଂ ସୁଖରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଭୋଜନ ଏବଂ ପାନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *